Стартував продаж квитків на Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

 

Запрошуємо на ярмарок дитячих книжок від найкращих українських видавництв, що буде розташований на галереї Палацу мистецтв. Вхід на книжковий ярмарок – безкоштовний.

Для школярів від 6 до 14 років –  захоплююча просторова гра-квест «Супергерої рятують Планету».

Основна місія цьогорічного заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи!

У програмі фестивалю понад 500 заходів: зустрічі з письменниками та ілюстраторами, презентації книг і читання з улюбленими авторами, автограф-сесії, майстерні та конкурси, кінопокази, вистави, настільні ігри, а також безліч різноманітних майстер-класів: робототехніка, хакатони, наукові експерименти та дослідження, творчі, спортивні, танцювальні, музичні, театральні заходи та багато іншого.

 
Купити квитки
 
 
 
Новини конкурсу «Книгоманія»
 
 
Вітаємо першого суперчитача України!
 
Ним став Денис Грицай, учень 7 класу КЗШ № 51 з Кривого Рогу, який переміг у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія-2019» у Дніпропетровській області та став першим Суперчитачем України.
 
Читай з «Кредобанк» та вигравай подорож до Варшави!
 
«Кредобанк», генеральний партнер Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», надав унікальну можливість для переможців ІІ етапу конкурсу. Йдеться про можливість виграти ще один неймовірний приз – подорож до старовинної європейської столиці Варшави та відвідати місце, яке вражає навіть дорослих – Центр науки «Коперник»!
 

Джерело