Співпраця КОБЮ з культурними партнерами

изображение_viber_2020-12-09_13-15-47Національний музей «Київська картинна галерея» у співпраці з Видавничим домом «Антиквар» та за підтримки Українського культурного фонду реалізував проєкт «Київська картинна галерея. Оновлення». Завдяки цьому проєкту фонд КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для юнацтва» поповнився чудовими виданнями:

ПУТІВНИК НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ «КИЇВСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ» – нове видання знайомить з творами постійних експозицій та з експонатами, що викладаються на тимчасових виставках музею.

КАТАЛОГ ІКОНОПИСУ XIII – ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ ТА ТВОРИ ДАВНЬОРУСЬКОГО ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА, де представлено всю колекцію іконопису Національного музею «Київська картинна галерея».  

ПУТІВНИК «КИЇВСЬКІ АДРЕСИ МИХАЙЛА ВРУБЕЛЯ». За цим путівником читач відкриє для себе невідомі сторінки в житті художника та міста.

Ми з вдячністю приймаємо цей подарунок, і будемо готувати викладку книг, що наявні фондах КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» з даної тематики поєднуючи їх з подарованим, для  популяризації культурно-мистецького життя Києва і Київської області.