Співпраця КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» з Національним музеєм літератури України до Дня знань – 1 вересня!

изображение_viber_2021-09-01_13-09-17-421Сьогодні українські школи відкрили двері для дітей після довгих канікул. 1 вересня – дуже хвилюючий день для школярів і студентів. Найбільше переживають діти-першокласники та їхні батьки. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує про літо, що пішло. Але бути байдужим до цієї дати неможливо.

Щороку наша бібліотека проводить різноманітні святкові заходи, присвячені цьому дню. Цьогоріч КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відгукнулася на запит Національного музею літератури України щодо надання допомоги у оформленні літературно-мистецької виставки «У пошуках чарівної книги з Галиною Малик!». З фондів бібліотеки було надано книги Галини Малик: «Незвичайна книжка», «Вуйко Йой і лишиня», «Мандри та подвиги лицаря Горчика», «Злочинці з паралельного світу». 

На фото завідувач сектору відділу фондів Національного музею літератури України Галина ГОРБАЧ,  отримує книги для літературно-мистецької виставки «У пошуках чарівної книги з Галиною Малик!».

Виставка буде діяти протягом місяця. Також бібліотека готується до участі у святкових заходах Національного музею літератури України у рамках АРТ-проекту «З книжкової полиці».

изображение_viber_2021-09-01_13-09-16-155