Співпраця з Національним музеєм “Чорнобиль”

P10109901 червня 2017 року за запрошенням заступника генерального директора з наукової роботи Національного музею “Чорнобиль” (Київ, пров. Хорива, 1), Королевської  Анни  Віталіївни, завідуюча відділом  комплектування та каталогізування  документів КОБЮ, Яворська Н.В. відвідала музей з метою отримання колекції друкованих видань.

У складі колекції: науково-популярні, документальні, художні, довідкові, документально-художні, поетичні видання, фотоальбоми, каталоги музейних виставок та інформаційні буклети, авторами яких є українські вчені, письменники, поети, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, іноземні поети та фотохудожники: Н.П.Барановська, В.А.Гудов, Любов Сирота,Михайло Буков, Любов Ковалевська, О.В.Горшіна, Кріс тіна Брендел т а ін.

P1010985

Видання, які передаються нашій бібліотеці, подаровані Національному музею «Чорнобиль» авторами задля поширення правдивої  інформації про Чорнобильську катастрофу та її наслідки. Національний музей передає ці видання безкоштовно, як допомогу в комплектуванні колекції бібліотеки, збереження пам’яті про найбільшу у світі ядерну  трагедію ХХ століття, вшанування героїв-ліквідаторів, які рятували Землю від страшного лиха, не шкодуючи свого здоров’я і життя.

P1010998