Співпраця відділу комплектування фондів та каталогізування документів з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності

 3  грудня 2019 року КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” отримала від Національного музею Революції    Гідності прекрасний подарунок для наших користувачів  та користувачів районних і міських бібліотечних закладів та бібліотек ОТГ Київської області  –  книгу “Майдан. Пряма мова.” Книга 1.

зображення_viber_2019-12-03_16-56-38

У книзі зібрано 35 інтерв’ю, записаних з учасниками та свідками подій Революції Гідності в Україні, які складають першу книжку видавничої серії усних історій “Майдан. Пряма мова”, започаткованої  Національним музеєм Революції Гідності. Упродовж 2014 – 2019 років науковці зібрали понад 200 інтерв’ю і сьогодні робота зі збору свідчень  триває.

Євромайдан  -  драматичний період новітньої історії України постає перед нами у спогадах, враженнях, роздумах учасників тими епізодами пережитого, які вони  особисто вважають важливими, які їх найбільш вразили та запам’яталися.