Скажи наркотикам – НІ

LOGO2014 (1)Обласний фотомарафон “Бібліотечна молодь в об’єктиві”
З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області”
  
    26 червня – Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків
  У всьому світі 26 червня відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. Цю дату встановлено в 1987 році Генеральною асамблеєю ООН в рамках Десятиріччя боротьби з наркоманією та в знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво в цілях досягнення цілі створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.
Спеціалісти нагадують, що значну роль у боротьбі з наркоманією відіграє профілактика зловживання психоактивними речовинами. Сьогодні наркоманія як проблема стосується кожної країни Землі. Цивілізоване суспільство давно намагається знайти більш ефективні методи боротьби проти незаконного розповсюдження наркотиків – соціальні, політичні, медичні та правові. За даними ООН, зараз в світі налічується більше 200 мільйонів хворих на наркоманію.
В бібліотеці села Новосілки організовано книжкову виставку “Скажи наркотикам НІ”,яка знайомить читачів з історією виникнення,  поширення  та наслідками наркоманії, впливом наркотиків на організм підлітків та молоді.
          Олена Сурга, завідувачка бібліотекою села Новосілки Чабанівської ТГ
                     Фастівського району, Київської області
зображення_viber_2022-06-23_23-23-26-286
зображення_viber_2022-06-23_23-22-53-753