Семінар-практикум у Баришівській районній бібліотеці для дорослих

P11100801 березня в читальній залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих проведено семінар-практикум для бібліотечних працівників Баришівської ЦБС «Національно-патріотичне виховання: нові ідеї та рішення».

Відкрила семінар директор Баришівської ЦБС Г.В.Пацаловська, яка проаналізувала роботу бібліотек по національно-патріотичному вихованню у 2016 році  в  рамках «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 -2020р. р та зупинилася на роботі бібліотек до 85-річчя утворення Київської області.

З інформацією про Обласну краєзнавчу акцію «Бібліотека: день за днем», яку проводить Київська обласна бібліотека для юнацтва  виступила завідуюча методично-бібліографічним відділом Н.І.Лавріненко.

Бібліотекарі познайомилися з виставкою – колажем «Національно-патріотичне виховання в бібліотеці», де були представлені сценарії заходів,

проведених бібліотеками району  у 2016 році  та презентацією бібліографічних посібників до 85-річчя утворення Київської області  «Душа на полотні»(про Г.К.Цибульову), «Почесні громадяни Баришівського району» та «Краєзнавці дослідники Баришівського району». Сільських бібліотекарів зацікавили  методичні посібники Київської обласної бібліотеки для дітей та Київської обласної бібліотеки для юнацтва,що були представлені на виставці. 

Бібліотекарі  взяли участь у соціологічному опитуванні, яке проводить Національна бібліотека для дітей «Книга. Бібліотека. Читацька компетентність дітей» з метою вивчення  популярності і рівня читання дітей у бібліотеках Баришівського району.

Закінчився семінар обміном  досвідом про заходи, мета яких формування у читачів  бібліотек громадянських якостей, високої патріотичної свідомості та  активної  громадянської позиції.

P1110076