Світ у руках молоді

IMG_157920 років українці крокували до мрії про Європу, і надалі продовжують рухатись шляхом європейської інтеграції.   Це –  щоденний вибір і конкретні справи кожного українця.  Від обізнаності і  активності громадянина залежить як швидко  Україна стане повноправним членом ЄС.

З метою розширення доступу до інформації з питань європейської інтеграції України та життя ЄС у Київській обласній бібліотеці для юнацтва до Дня молоді проводиться бібліотечна акція буккросингу: поширення методичних матеріалів серед молоді. Користувачі із задоволенням отримують видання, які інформують про  перспективи вступу до ЄС, також дитячі інформаційно-розвиваючі книги «Європа-гра», «Тремоло та його європейська місія».  Запрошуємо молодь та юнацтво прийняти участь у  бібліотечній акції і отримати цікаві методичні матеріали.

Сьогодні Київ і Брюссель мають нагоду продемонструвати заявлену прихильність один до одного. Багато залежатиме від обох сторін. Однак найбільше обов’язків випадає Україні, яка повинна довести, що вона не лише невід’ємна частина Європи, а й незамінна її складова.

IMG_1582IMG_1580