Світові скарбниці мистецтва

мистецький вернісаж7Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

 “Музей повинен бути оселею муз, повинен одночасно бути і школою, і храмом, священним місцем, куди повинно стікатися все для вивчення прекрасного і для поклоніння красі, щоб потім і в житті розуміти і любити красу.”

(Богдан Ханенко, український меценат, колекціонер)

18 травня – Міжнародний день музеїв. Це свято започатковане ще у 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради долучилася до відзначення Міжнародного дня музею. В рамках проєкту нашої бібліотеки «Мистецький вернісаж»,  була проведена літературно-мистецька година «Світові скарбниці мистецтва». До бібліотеки завітали учні художнього відділу Вишнівської дитячої школи мистецтв з викладачами Яковук Т.О., Муха Г. І., Бойко Г. В.

Бібліограф методичного сектору Ірина Савічева познайомила присутніх з найвеличнішими музеями світу, презентувала підготовлену виставку – галерею, на якій представлені великоформатні альбоми про найбільш відомі музеї світу та України та провела віртуальну екскурсію Національним художнім музеєм України.

Вражені та задоволені діти та викладачі щиро дякували за чудову та змістовну атмосферу свята.

мистецький вернісаж3

мистецький вернісаж6

мистецький вернісаж4

мистецький вернісаж1