РАЗОМ ІЗ ВЛАСНОЇ ВОЛІ

PM993image002-2До Дня Соборності України

#Ми – це Україна!

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

З нагоди Дня Соборності України в Київській обласній бібліотеці для юнацтва під гаслом “Ми – це Україна!” відбувся історично-літературний екскурс «Разом із власної волі», мета якого –  поглибити знання користувачів про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями і традиціями; прищепити повагу до минулого Батьківщини; виховати національну свідомість та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

Відвідувачі знайомилися із виданнями, які є на книжковій виставці «На шляху до Соборності України» та дізналися цікаві факти з історії становлення незалежної і соборної України, про які розповіла завідувачка відділом обслуговування користувачів О.О. Шмідт. Також відвідувачі сайту  та сторінки соціалдьної мережі YouTube КОБЮ переглянули історичний альманах «Соборність України: від ідеї до життя».

Сьогоднішній день є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель. А наше завдання – подолати зовнішню агресію та робити все можливе, щоб розбудувати економічно й духовно багату Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніхто не зможе нас розділити.

20220119_132401

20220120_152248

20220119_112443