Підсумкова нарада Таращанської ЦБС

IMG_1226КОБЮ-40 років. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

20 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася підсумкова нарада працівників культури Таращанського району.

В нараді взяли участь директори, завідувачі та художні керівники сільських будинків культури, завідувачі сільських клубів, завідувачі та бібліотекарі сільських бібліотек, керівники та спеціалісти районних  установ культури.

Розпочалась нарада з виступу  завідуючої сектором культури, молоді та спорту Таращанської РДА І.А.Удовенко.  Вона акцентувала  увагу присутніх на впровадження нових, сучасних методів роботи в закладах культури району.

Директор районного будинку культури Г.В.Тимошенко підвела підсумки реалізації культурно-мистецьких проектів клубними закладами в 2019 році та окреслила завдання на 2020 рік.

Голова профспілкового комітету клубних працівників Таращанського району О.В.Сидоренко вручила подяки за багаторічну сумлінну працю в галузі культури директорам сільських Будинків культури, а саме: Силенко М.П. (с.Лісовичі), Дончену М.О. (с.Ківшовата), Нечитайлу М.С. (с.В.Кут). Керівнику  народного аматорського фольклорного гурту «Козацькі розваги» Ківшоватського СБК Спасюку А.А. було вручено вітальну адресу у зв’язку із виходом на заслужений відпочинок.

В свою чергу, директор централізованої бібліотечної системи О.В.Ратушна розповіла про роботу книгозбірень району у 2019 році та запропонувала присутнім переглянути відео-брифінг заступника міністра культури, молоді та спорту І.І.Подоляк «Стратегія розвитку бібліотек і повернення культури читання».

Про результативну учать у проекті «Центр молодіжних інновацій» йшлося в інформації І.А.Удовенко, як випускниці курсу спеціалізованого тренінгу Програми «Молодіжний працівник – 2019. Громадянська освіта».

Проблемами і досвідом роботи сільських закладів культури поділились М.О.Донченко (директор Ківшоватського сільського Будинку культури) та Т.І. Коваль (завідуюча Северинівською сільською бібліотекою).

По закінченні підсумкової наради  її учасники  разом з представниками трудових колективів,  мешканцями міста вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні під час поетично-патріотичних читань «Рядки, написані любов’ю і слізьми».

І.Мовчан – завідуюча організаційно-методичним відділом Таращанської ЦРБ