Підсумкова нарада в Білоцерківській центральній районній бібліотеці

   Матеріал поданий без змінfinal

На початку лютого у Білоцерківській центральній районній бібліотеці відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників «Підсумки 2018 року  та пошук шляхів розвитку бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи на Білоцерківщині».

  З аналізом діяльності бібліотек Білоцерківського району виступила директор районної ЦБС Л.В.Зінченко. Вона наголосила, що на всі сфери життя впливає адміністративно-територіальна реформа.

 Бібліотечна мережа зменшилась у зв`язку з утворенням  у Білоцерківському районі 2 громад: Фурсівської, в яку з району увійшло 4 бібліотеки та Узинської, в яку відповідно увійшло 13 бібліотек.

   Так як в  новоутворених громадах не створені головні бібліотеки з відповідними підрозділами, прийняття та зведення статистичні звітів від  бібліотек громад було покладено на  Білоцерківську центральну районну бібліотеку – головний організаційно-методичний центр регіону.

   Про реалізацію планів та проектів у 2019 році говорила завідувачка відділу методичної і бібліографічної роботи ЦРБ Л.А.Савич.

  На відповідальному ставленні до звітування кожної окремої бібліотеки в електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України  наголосила провідний бібліограф ЦРБ Г.М. Моцна, яка була координатором цього процесу.

  Які навчальні заходи та бібліотечні події відбудуться у 2019 році розповіла провідний методист по роботі з дітьми Ю.В.Харченко.

    В рамках професійного клубу «Діалог» відбулася зустріч із білоцерківською письменницею, редактором видавництва «Буква» Г.С.Гай.

   Бібліотечні працівники мали змогу познайомитись із новою збіркою поезій Галини Семенівни

DSCN6413

DSCN6397

DSCN6405