Підсумки Всеукраїнського соціологічного дослідження “Українська молодь: політичні кумири та ідеали”

БезымянныйЧи має сучасна молодь України політичні взірці, кумирів, ідеали?  Це питання вкрай важливе на нинішньому історичному етапі розвитку нашої держави. Воно визначає необхідність проведення ґрунтовного дослідження, тому Державна бібліотека України для юнацтва у квітні 2019 ініціювала Всеукраїнське соціологічне дослідження «Українська молодь: політичні кумири та ідеали».

Збір даних методом анкетного опитування проходив у квітні – липні на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», а також у Броварській ЦРБ, Васильківській ЦРБ, Васильківській міській ЦБС, Вишгородській ЦРБ, Іванківській ЦРБ, Ірпінській міській ЦБС, Києво-Святошинській ЦРБ, Ставищанській ЦРБ, та Фастівській ЦРБ.

Загалом у Всеукраїнському соціологічному дослідженні «Українська молодь: політичні кумири та ідеали» взяло участь 232 респонденти.

За умовами програми дані необхідно було подавати відповідно до роду занять респондентів. Тобто ми маємо 4 блоки статистичного звіту, в котрому вказано яким чином відповіли 1) школярі, 2) студенти, 3) працюючі та 2) інший вид занять.

За результатами дослідження стає зрозуміло, що більша частина опитаних не цікавляться політикою, а стежать тільки за головними політичними подіями в країні, не мають ані політичних лідерів, ані кумирів. Проте, хочуть бачити нових людей у політиці, що довели вибори Президента України та Парламентські вибори в Україні у цьому році.

АНКЕТА ШКОЛЯРІ

АНКЕТА СТУДЕНТИ

АНКЕТА ПРАЦЮЮЧІ

АНКЕТА ІНШІ