Проект Сome Write In!

nano 12 new Come Write In Logo1Засновник проекту:National Novel Writing Month.

National Novel Writing Month (NaNoWriMo, Національний місячник написання роману) — міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Наразі це міжнародна ініціатива, щороку вона єднає понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 150 учасників на теренах України.

Учасники письменницького марафону кидають собі неабиякий виклик — за 30 днів листопада створити чернетку роману на 50 000 слів.

Молодіжна секція УБА запрошує бібліотеки України приєднатися до програми Come Write In! та популяризувати образ бібліотеки як громадського простору, який стимулює користувачів для творчості, надає підтримку місцевим письменникам, задовольняє потреби не лише читачів, а й власне авторів книг. Того простору, який гостинно запрошує – “Приходь та пиши!”, себто, Come Write In!

Першою бібліотекою в Україні котра долучилася до даної програми є ДБУ для юнацтва, і запрошує приєднатися до курсу «Як письменники пишуть прозу» на заняттях місцевої спільноти «NaNo в бібліотеці». 30 жовтня об 11:00 відбудеться наступна зустріч, до якої приєднаються працівники нашої бібліотеки.

Київська обласна бібліотека для юнацтва є офіційним учасником програми  Come Write In, і працівники активно стимулюють користувачів до письменницької творчості. 2Ow7yg39gDA eusJqLzMegU