Проект «Приходь та пиши» 2016 – реєстрація

nano_12_new_Come_Write_In_Logo2Шановні колеги!

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує бібліотеки України приєднатися до проекту «Приходь та пиши!» і міжнародної бібліотечної програми Come Write In!

 

Проект Молодіжної секції УБА «Приходь та пиши!» перебачає участь вашої бібліотеки в міжнародній бібліотечній письменницькій програмі Сome Write In! та отримання україномовної методичної підтримки під час впровадження проекту. Детальніше про проект «Приходь та пиши!»:
http://molod.ula.org.ua/sotsialnij-napryam/proekt-some-write-in-prikhod-ta-pishi

Бібліотеки, що долучаються до програми, отримують:

●     методичну підтримку та консультації з питань впровадження програми з боку керівника проекту;

●     методичний посібник, що розповідає про світовий досвід реалізації бібліотечної письменницької програми Come Write In! та пропонує схеми участі для українських бібліотек з різними можливостями та потребами;

●     макети тематичних афіш та листівок, які можна адаптувати відповідно до потреб кожної бібліотеки;

●     підтримку регіонального українського представника NaNoWriMo та міжнародного координатора програми Come Write In!;

●     інформування української та світової спільноти щодо заходів програми Come Write In! та письменницького марафону NaNoWriMo, які відбуваються у вашій бібліотеці.

Щоб долучитися до проекту:

1.      Заповніть форму проекту «Приходь та пиши!»: http://bit.ly/cwiua2016. Ваша бібліотека потрапить до української бази проекту, надалі Ви отримуватимете всі методичні матеріали та новини щодо ходу проекту.

2.     Далі слід заповнити міжнародну форму участі у програмі:  http://bit.ly/cwi2016. Після її заповнення Ви потрапите у міжнародний список учасників проекту, розміщений на сайті організаторів, і будете отримувати від них організаційні листи. Форма є англомовною. Якщо ви потребуєте допомоги з її заповненням – звертайтеся до мене на адресу cwi@4uth.gov.ua.

Довідка

National Novel Writing Month (NaNoWriMo, Національний місячник написання роману) — міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Наразі це міжнародний рух, який щороку єднає понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 150 учасників на теренах України. Учасники письменницького марафону кидають собі неабиякий виклик — за 30 днів листопада створити чернетку роману на 50 000 слів. Сайт проекту: http://nanowrimo.org/ (англійською).

Програма Come Write In! допомагає зміцнити імідж бібліотеки як креативного простору, сповненого любові до літератури, відкритого для громади й творчих особистостей. Кожна бібліотека самостійно визначає рівень власної участі у програмі: вона може запропонувати дружній простір для зустрічей місцевих учасників письменницького марафону NaNoWriMo — або разом із регіональним представником NaNoWriMo спланувати програму заходів під час листопадового марафону, розповсюдити листівки із закликом щодо участі у місячнику написання роману, поширити інформацію про марафон у соціальних мережах. Програма Come Write In! пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушіями творчих літературних процесів. На сьогодні 1012 інституцій з усього світу, від Ісландії до Нової Зеландії, долучилися до цієї ініціативи. Серед них у 2015 році в програмі взяли участь 5 бібліотек з України.

Сайт програми: http://nanowrimo.org/come-write-in (англійською).

Світлана Семенова
Керівник проекту МС УБА «Приходь та пиши!»