Права і обов′язки в твоєму житті (Ставищенська ЦРБ)

IMG_6105

Важливою  умовою розбудови правової та демократичної держави в Україні є формування високого рівня правової свідомості та культури серед молоді.

В рамках Всеукраїнського тижня  права у Ставищенській центральній районній бібліотеці для старшокласників Ставищенського  НВК№1 (вчитель Бабушкіна Т.П) проведено правову годину спілкування «Права і обов′язки в твоєму житті».

Бібліотекар О.Дишлюк  розкрила історію Всесвітнього Дня Права, яке відзначається 10 грудня.

Про структуру та основні завдання роботи юридичного відділу Ставищенської РДА розповіла начальник відділу Ківшар О.В.

Одним з  відділів Ставищенської РДА є відділ економічного розвитку та забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг. Про основні  програми  регіонального розвитку Ставищенського району, їх виконання та перелік  адміністративних послуг, які надаються різним категоріям населення району, про забезпечення прозорості і відкритості цих питань йшлося у виступі начальника відділу Юхименко Т.В.

Спеціаліст Ставищенського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області Заворотній Б.В. поділився інформацією про роботу та основні завдання відділу, зосередив увагу про участь виконавчих служб в реалізації рішень судів та інших органів влади з питань сімейного законодавства.Присутні ознайомились  з правознавчою літературою  з виставки «Нові закони нашої держави».

IMG_6083IMG_6081IMG_6073IMG_6069IMG_6066

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

О. Дишлюк, бібліотекар Ставищенської ЦРБ

(Матеріали подані без змін)