Подяка за подаровані книги

90 років Київщині

Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини»

 Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки  Обухівської міської ради

20220407_143930

Щиро дякуємо!

Обухівська центральна публічна бібліотека для дорослих Обухівської міської ради щиро вдячна Соломії Станіславівні Зінчук – доньці відомого поета, громадського діяча, перекладача, патріота, публіциста і  краєзнавця Станіслава Сергійович Зінчука за подаровані  нашій книгозбірні дев’ять  його книжок, в яких є цінні як  для  бібліотеки так і для всієї громади спогади про наших відомих земляків: знаменитого на весь світ поета – пісняра А.С.Малишка та патріота Малишкового краю, талановитого журналіста, краєзнавця Ю.К.Домотенка, з яким  Станіслав Зінчук  навчався на одному факультеті Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.   І це символічно тим, що  7-го квітня, минуло п’ять років, як Ю.К. Домотенко пішов  від нас за межу.

С.С.Зінчук є автором багатьох цікавих  збірок. Зокрема: пісенник “Усі гори зеленіють. Сто пісенних перлин мого роду”, “Диво – не пиво, а Слово. Триста прислів’їв і приказок”, веселі мініатюри “КаламБуратіни”, поетичні збірки “Мозаїка”, “Слово”, “Маятник сосни”, “Сузір’я квітів”, “Райдуга снопа”,дитяча книжка “Абетка котиків та киць”та багато інших. За книжку спогадів «Екран пам’яті» став лауреатом Всеукраїнської літературної премії ім. Івана Огієнка. Лебединою піснею поета стала його остання книжка “Гайдамацька Січ. Історичне дослідження. Поема”.

Відомий поет пішов з життя  29 січня 2010 року, але його твори залишаться в пам’яті вдячних читачів і слугуватимуть дослідницьким матеріалом для краєзнавців.

Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною публічною бібліотекою

                         для дорослих Обухівської міської ради