ПИСЬМЕННИКИ ВІТАЮТЬ БІБЛІОТЕКУ

kobu40-e1581939474234Шановні користувачі, друзі. З нагоди 40-річного ювілею нашої бібліотеки, ми започатковуємо рубрику «Письменники вітають бібліотеку». Сьогодні, зі святом нас привітав Фалькович Григорій Аврамович, український єврейський поет. Він – член Національної спілки письменників України,  член Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу, голова Київського єврейського культурно-просвітницького товариства імені Шолом-Алейхема. Григорій Фалькович є лауреатом міжнародної премії імені Володимира Винниченка «В галузі української літератури, мистецтва та за благодійницьку діяльність» та  літературних премій: імені Павла Тичини, «Планета поета» імені Л.Вишеславського та премії імені Шолом-Алейхема. Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Подаємо текст вітання від Григорія Фальковича.

Щиро вітаю колектив та читачівзагружено

Київської обласної бібліотеки для юнацтва із 40-річчям цього унікального закладу!

Бібліотека – не лише сховище книжок. Це – скарбниця найкращих проявів людського духу, людського таланту, перемог та поразок людства на складному шляху його історії. Довгий період бібліотека була унікальним фактором формування суспільства. Але невблаганний час міняє нас і наше життя, загострює конкуренцію між засобами впливу на громаду і на окрему особистість.

За цих умов, бібліотека, як така, має збагатитися новими ідеями та інструментарієм, стати, водночас, і привабливою, і корисною для потенційних користувачів. Це – нелегке завдання.

Хочу висловити впевненість, що, вже не занадто молода, але ще й зовсім не стара, 40-річна, Київська обласна бібліотека для юнацтва, витримає випробування часом, вірусами, змінами в уряді та іншими негараздами.

Бажаю довгих років плідної роботи, читацької любові та поваги від керівництва!

Бережіть себе – заради нас!

 

З повагою!

Григорій Фалькович