Письменники вітають бібліотеку

kobu40-e1581939474234Шановні користувачі, нас продовжує вітати літературна інтелігенція України. Сьогодні нам надійшов лист від Тетяни Василівни Майданович, української поетеси і прозаїка, літературознавця, мовознавця, теолога, дитячої письменниці та богослова, редактора-видавця.

Тетяна Василівна – член Національної спілки письменників України, лауреат літературно-мистецької премії “Осіннє золото” імені Дмитра Луценка. За історично вивірені, морально-естетичні та високоемоційні поезії, які важливі для формування, збагачення патріотичного світогляду як у дітей, так і в дорослих в книгах «Охоронниця Слова. Казки і казкові історії» та «Країна Українія» авторка Тетяна Майданович, видавництвом «Криниця» та творчим об’єднанням дитячих письменників Київської організації Національної спілки письменників України висунута на присудження премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

Подаємо текст вітання від Тетяни Василівни Майданович.

Шановні колеги! unnamed

Вітаю працівників і читачів і шанувальників Київської обласної бібліотеки для юнацтва із серйозним хорошим ювілеєм – соракаріччям успішної діяльності в книжковому просторі України! Приємно, що мені довелося співпрацювати з вами як письменниці, члену Національної спілки письменників України, передавати свої книги для бібліотеки, але особливо плідною була моя співпраця як головного редактора знаного київського видавництва “Криниця”, яке очолював Леонід Іванович Андрієвський, народний художник України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка.  Майже всі книги, випущені “Криницею”,  постійно дарувалися вашій бібліотеці з метою просвітництва і популяризації української культури. На жаль, наприкінці 2018-го року “Криниця” припинила свою діяльність. Надсилаю вам на згадку фото, де на книжковій виставці в “Українському домі”  я передаю книги нашого видавництва, і   випущені  в ньому мої авторські видання, особисто Ніні Володимирівні Яворський, яка постійно відвідувала стенд “Криниці” на всіх виставках і турбувалася про поповнення фондів вашої бібліотеки новими виданнями українських видавництв.  Я також як представник видавництва “Криниця” брала участь у семінарах, які проводилися у Київській обласній бібліотеці для юнацтва. Але із завершенням роботи “Криниці” моя особиста  праця у книговидавничій сфері не припинилася. Нині я співпрацюю із видавництвом “Дніпро”, і сподіваюся до вашого ювілею передати вам кілька книг, які я готувала як редактор та як упорядник у цьому видавництві, а також дві авторські книги , що я вже випустила у “Дніпрі” ,- “Небо над Україною”(2017), “Озиме жито війни. Озимая рожь войны” (2017). Також побачили світ дві перші книги в моєму авторському  видавничому проекті “ФОП Майданович Т.В.”.
Бажаю працівникам і читачам вашої бібліотеки довгих літ плідної і взаємокорисної діяльності, незмінної любові до книг, що дають нам можливість збагачувати своє життя безцінним життєвим досвідом багатьох поколінь! Сподіваюся і надалі бути активним шанувальником Київської обласної бібліотеки для юнацтва, радувати працівників і читачів бібліотеки новими книгами, у створенні яких я беру участь як автор або редактор, перекладач, упорядник  тощо, і сподіваюся ще багато щасливих років радіти самій від щирого, дружнього і професійно-наснаженого спілкування з вами. 
З повагою – Тетяна Василівна Майданович, письменниця, лауреат літературно-мистецької премії “Осіннє золото” імені Дмитра Луценка.
Шановна Тетяна Василівна, колектив нашої бібліотеки щиро дякує за вітальне слово. Ми бажаємо Вам нових творчих злетів та здійснення мрій.
6. Київ_обл_ бібл_юн_Явор28.08.15