Письменники вітають бібліотеку

kobu40-e1581939474234Шановні друзі, ми продовжуємо приймати вітання з ювілеєм від активної творчої інтелігенції. Сьогодні нам надійшов вітальний лист від Галини Тимофіївни Тарасюк, української поетеси, прозаїка, критика, перекладача, члена Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників (АУП), Національної спілки журналістів України.

Галина Тимофіївна – лауреатка літературно-мистецьких премій імені Сидора Воробкевича, Григорія Сковороди, Ольги Кобилянської,  Григорія Косинки, Івана Нечуя-Левицького; Всеукраїнської літературної  премії імені Володимира Сосюри та літературної премії імені Олеся Гончара, премії Ліги українських меценатів, премії Міжнародного фестивалю «Європейська весна поетів», премії імені Дмитра Нитченка, а також журналів «Жінка», «Німчич», «Березіль». Тричі її книжки удостоювалися «Найкраща книга року». Багаторазово висувалася на здобуття Шевченківської премії.

Г.Т. Тарасюк нагороджена «Орденом княгині Ольги» ІІІ ст., Медаллю «Незалежність України» Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», має відзнаку Міжнародного лицарського ордену Архистратига Михаїла.

Письменниця має звання – «Заслужений працівник культури України».

Подаємо текст вітання від Галини Тарасюк.загружено

Давно і свято переконана: з усього того мудрого, світлого, доброго і Богом благословенного, що сотворило людство за всю свою історію і собі на користь, честь і славу, на першім місці стоїть ЇЇ ПРЕСВІТЛА ПРЕМУДРІСТЬ – БіБЛІОТЕКА!!!! Навіть сьогодні, в епоху розвинених різноманітних інформаційних технологій БІБЛІОТЕКА залишається Святилищем і Хранилищем добротворящих Знань, віковічного Досвіду, благодатної Мудрості, світлого Розуму і високої потуги людських Емоцій. І це – незалежно від її статусу, назви і локації у часопросторі!

Благоговію від одного слова – Бібліотека! І хоч щодень святкую її натхнену відданість Розумному й Високому в людині, у ці квітнево-травневі дні особливо радію нагоді привітати із 40-літнім ювілеєм свою улюблену найкращу Книгозбірню – Київську обласну бібліотеку для юнацтва! Низько вклоняюся її дружньому, креативному Колективу – відданому високій національній справі виховання любові і поваги до книги у юних душах! І прошу у Бога усім і кожній чарівній берегині книжкових скарбів великого особистого щастя, міцного здоров’я, любові і вдячності усіх, облагороджених Вашою працею!!! Усі квіти землі схиляю до Ваших ніг!!!Многая благая літа! ВІВАТ!!!!

З любов’ю і повагою Галина Тарасюк

Шановна Галина Тимофіївна, колектив Київської обласної бібліотеки для юнацтва щиро дякує  за теплі слова та зичить Вам здійснення мрій, творчої наснаги.