Письменники вітають бібліотеку

kobu40-e1581939474234Ми продовжуємо отримувати вітання  з ювілеєм від творчої інтелігенції. До нас надійшов вітальний лист від Миколи Андрійовича Горбаля, українського письменника, політика, громадського діяча, члена українського ПЕН. Він – лауреат премій імені Василя Стуса та Ірини Калинець. Нагороджений Орденами «За мужність» І та ІІІ ступенів, а також Орденом Свободи.

Подаємо текст вітання Миколи Горбаля.

Сердечно вітаю Київську обласну бібліотеку для юнацтва з її сорокаріччям!IMG_08381

   Хоча, 40 –  це уже далеко не юначий вік, Ви, на щастя, й надалі залишаєтесь по-юначому дійовими та азартними.

   Усвідомивши, що «сучасна молодь, перш за все, споживачі комп’ютерних продуктів, особистості, орієнтовані на сприйняття віртуальної, а не вербальної інформації», побачивши малу ефективність ілюстративно-книжкових виставок, Ви без остраху взяли на озброєння сучасні інформаційні технології в популяризації книжки – буктрейлери, що дозволило Вам вийте далеко за межі стін бібліотеки.

  Сьогодні на YouTube можна знайти десятки відеороликів, виготовлених працівниками Вашої бібліотеки, що пропагують творчість молодих і цікавих письменників

Залишається з вдячністю відзначити, що мій роман «Повернення» був першою Вашою спробою з використання цієї новітньої технології. Особлива подяка за це автору буктрейлера –  «Рівняйте дорогу Йому!» провідному методисту науково-методичного відділу Людмилі Олегівні Соколовській. Вона це зробила майстерно!

Без вагань можу стверджувати, що така творча атмосфера у Київській обласній бібліотеці для юнацтва була б не можливою без її очільника, Заслуженого працівника культури України, пані Галини Йосипівни Сороки. То ж вітаю Вас з цим святом – шановна Галино Йосипівно!