Письменники вітають бібліотеку

kobu40-e1581939474234Колектив Київської обласної бібліотеки для юнацтва приймає найщиріші вітання від поважних представників художнього слова. До нас надійшло вітання від Любові Гонтарук -  яскравої творчої особистості в сучасній Україні, яка вже видала у світ у різних вітчизняних видавництвах добрих чотири десятки різножанрових книжок та фоліантів. Вона – член Національної спілки письменників України.

Має відзнаку Міжнародної премії «Між словами і безкінечно» (Італія. 2016), Диплом “Що робить папірець” (Міжнародний конкурс гумористичного твору. 2018 рік)  та Почесну відзнаку Міністерства культури України. 2019 рік.

Подаємо вітання від Любові Гонтарук.

Перше знайомство з шановною Ніною Володимирівною Яворською відбулося в Українському домі, де проходила Х11 Київська міжнародна книжкова виставка.

     Працюючи завідуючою відділом комплектування та обробки літератури, пані Ніна знає вагомість книги, її державну доцільність, вміє виокремити цінне серед загалу, доцільне серед пропонованого!0001.preview

     Сама розмова з вишуканою панею була не нав‘язливою, але мала в собі нотки цікавості і поваги! Ніщо в житті не відбувається зарано, і не стається запізно, все розмірене і вчасне! 
    Пані Ніна довго розглядала мої книги, читала анотації, цікавилася видавництвом і тиражом, вела жваву розмову зі мною. Вибрані книжки, а саме: «Іскри жар-птиці», «Лицарі звитяги», та «Я їх любив. Кохані жінки Т. Г. Шевченка» показали, що переді мною не пересічний читач, а високоосвічений, знаючий фахівець, з великою природньою харизмою і загостреним почуттям відповідальності.

    Наступна зустріч з панею Ніною відбулася уже по телефону. Довідавшись, що в цьому році в мене народилися три книжки: «Воно тобі треба», «Юстина» і «Мамина вишенька», пані Ніна замовила їх в бібліотеку, і запросила на зустріч.

   Сьогодні, коли дорогій і поважній Київській обласній бібліотеці для юнацтва виповнюється сорок років, це запрошення стає бажаним і високим, а зустріч важливою і потрібною!

      Дорога пані Ніно Володимирівно, з великим задоволенням приймаю запрошення, і в дарунок обіцяю щонайменше з десяток моїх книг. Хороша книжка – це золото нації, а бібліотека – її скарб!

    Ювілей, це взята висота, яких ще у вас буде багато. В цей радісний день прийміть найщиріші вітання, здоров‘я всім працівникам бібліотеки, приємних зустрічей, і радісних очей ваших читачів.  Сійте добре, розумне, вічне на благо Українського народу!

   Віри вам на сьогодні, надії на завтра, а любові на все життя!

                                                                                                       29.04.2020. Любов Гонтарук.