ПЕРЕМОГА ОДНА НА ВСІХ

Результат пошуку зображень за запитом "перемога одна на всіх"У цьому році святкуємо вже 72-річницю свята і в Україні прийнято закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Відповідно до вказаного нормативно-правового акту затверджено, що окрім 9 травня, державним святом визначається і день напередодні, а саме 8 травня, що являється наслідуванням європейських традицій. Нове дводенне свято отримало назву Дня пам’яті та примирення й День перемоги над нацизмом.

А у столиці при виставочних центрах, музеях та бібліотеках починають працювати тематичні виставки, мета яких – донести до людей увесь жах війни та вартість заслуги її учасників. Виставки подовжуватимуть працювати аж до 10 числа місяця. Найбільші святкування будуть проходити 9 травня. Починається ранок з покладання квітів до могили невідомого Солдата, у якому беруть участь керівники нашої держави. Після чого дійство переноситься на Майдан Незалежності, де організовано святковий марш представників усіх військових сил України та святкового оркестру.

Після закінчення маршу розпочинаються святкові концерти, організовані у різних куточках столиці. З 10.00 години до 20.00 години проводяться концерти, організовані столичними театральними та танцювальними гуртками, шкільними виставами та мистецькими колективами. О 19.00 годині розпочинається безкоштовний святковий концерт на Майдані Незалежності за участі зірок вітчизняної естради.

Розклад святкувань для киян та гостей міста