Орландо Блум відвідав Київ (відео)

image20230326130206Орландо Блум приїхав до України у якості посла доброї волі UNICEF. Під час свого візиту актор зустрівся з дітьми, які перебувають у дитячому центрі “Спільно”, а також побував у звільненому від окупантів Ірпені.

“Я приїхав в Україну сьогодні вперше після 2016 року. Ніколи не очікував, що війна загостриться по всій країні з мого останнього приїзду. Але сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у центрі “Спільно”, який підтримує UNICEF, – безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть грати, навчатися та отримувати психосоціальну підтримку” – написав Орландо у своєму Інстаграмі.

24fe5b63c391d4feb55d9077f7b04a12Зірка Голлівуду Орландо Блум під час свого візиту до України встиг не лише поспілкуватися з українськими дітлахами. Працівники Укрзалізниці влаштували для акторка своєрідний тест на українця. Блуму запропонували вимовити назву держпідприємства, адже, зазвичай, іноземцям важко даються слова української мови з таким закінченням. Втім, актору слово “Укразалізниця” далося з легкістю, що він і продемонстрував на відео. Також Блум звернувся до лідера гурту U2 Боно, який свого часу так і не зміг вимовити назву Укрзалізниці: “Пробач, Боно, але в мене вийшло” :)

 

Фото з Інстаграму зірки

 Фото: t.me/UkrzalInfo