Одкровення Тетяни Майданович у дні оборони Києва

Майданович_Небо_Обкладинка_1Тетяна МАЙДАНОВИЧ, уроджениця села Андрієвичі, відома українська письменниця і видавець уже майже п’ятдесят років проживає в Києві. Під час війни – вона там, у столиці, яка наразі майже з усіх сторін оточена і знаходиться під обстрілами військ російської армії.

В цей буремний і важкий для нашої країни час, поетеса Тетяна Василівна в перші ж дні війни написала декілька віршів в яких художнім словом відображає історію нашого сьогодення, а в березнево-весняні дні створила цілу проникливо-патріотичну поему під назвою «Небо над Україною. Одкровення у дні оборони Києва (7-21.03.2022)».

У своєму одкровенні у дні сучасної героїчної оборони Києва поетеса глибоко, виважено і по-філософські аналізує та розкриває історично-духовну панораму визначних причин і подій російсько-української війни, що розпочалася 2014 року в Криму й на Донбасі та завершується навесні 2022 року широкомасштабним вторгненням Російської Федерації від 24 лютого 2022 року у повітряний простір і на територію України.

Як досвідчений видавець, Тетяна Василівна створену поему оперативно вже спромоглася зверстати і видати окремим друкованим літературно-художнім виданням. Цікаве і по-сучасному актуальне за змістом видання є «кишеньковим» за форматом та обсягом. Воно адресується читачам різного віку та світогляду.

Маю велике сподівання, що це нове творче надбання нашої землячки Тетяни Майданович знайде своїх читачів і широке коло шанувальників багатогранної літературної творчості письменниці.

Рядки віршованих роздумів про долю України поетеси Тетяни Майданович із її поеми «Небо над Україною…» пропонуються для роздумів краян.

Петро Скиба, член Національної спілки краєзнавців України

Шановні користувачі, прочитати поему Тетяни Майданович “Небо над Україною” Ви можете за посиланнями: