ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ОДЕРЖАННЯ У 2021 РОЦІ ЩОРІЧНИХ ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОЛОДИМИ ДІЯЧАМИ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

12Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурс претендентів на одержання у 2021 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Для одержання гранту претенденти віком від 14 до 35 роківна момент подачі заявки з 01 вересня до 01 листопада року 2021 року подають до МКІП заявку, до якої додаються:

кошторис творчого проекту на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодими діячами у галузі культури і мистецтва;

копія паспорта;

інформаційна довідка про головних виконавців проекту, у якій зазначаються: біографічні дані та інформація про творчу діяльність претендента (участь у мистецьких заходах, фото, CD-DVD, буклети, афіші, програми, програмки, відзнаки, нагороди, зразки літературної творчості), рекомендації щодо підтримки творчого проекту (не менше двох); 

гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу), яке зобов’язується забезпечити реалізацію творчого проекту.

Форма заявки та кошторису додаються. Довідки, рекомендації, гарантийний лист підприємства (установи, організації, закладу) заповнюються у вільній формі.

Документи, що не відповідають цим вимогам, до розгляду Експертними комісіями не приймаються.

Прийом заявок за встановленою формою здійснюється з 01 вересня до 01 листопада 2021 року за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Гринченка, 1.

email:

n.pashkova@arts.org.ua – для митців у сфері образотворчого мистецтва;

v.loginova@arts.org.ua– для митців у сфері театрального мистецтва;

g.gensitskyi@arts.org.ua – для митців у сфері музичного мистецтва;

a.komendant@arts.org.ua – для молодих письменників;

o.ionova@arts.org.ua – для майстрів народного мистецтва;

l.ivanova@arts.org.ua - для діячів у сфері циркового мистецтва.

Більше інформації читайте за посиланням.

ДЖЕРЕЛО