Обласний фотомарафон “Бібліотечна молодь в об’єктиві”

                                           LOGO2014 (1)   Шановні колеги!

Користуючись Законом України «Про культуру», Законом України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р.  № 219-р  «Про схвалення Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року  «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України», планом роботи Управління культури Київської облдержадміністрації, бібліотека ініціює проведення Обласного фотомарафону «Бібліотечна молодь в об’єктиві» (до Міжнародного дня молоді, та до 90-річчя утворення Київської області).

Мета фотомарафону – популяризація роботи бібліотечних закладів ОТГ Київщини, що обслуговують юнацтво та молодь.

Просимо  надсилати найцікавіші фото Вашої бібліотечної роботи – індивідуальної та масової з коротким описом, як зберегли роботу бібліотек, щоб Ваші користувачі мали змогу брати книги, та як надаєте додаткові сервіси роботи під час війни.

По закінченню проведення фотомафону КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» формує новий літопис бібліотек Київської області в реаліях війни, що буде створено у формі електронного фотоархіву та медіа презентації «Бібліотеки Київщини під час війни».

 

Період проведення заходу – червень – серпень 2022 року.

Інформацію про роботу надсилайте на електронну адресу kobu-80@ukr.net.

 

Відповідальна за проведення Обласного фото марафону – завідувачка відділом обслуговування КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Олена ШМІДТ