Обласний семінар-практикум «Бібліотеки, що обслуговують юнацтво: популярність, імідж, місія»

IMG_20190703_145505

Відповідно до Закону України  «Про бібліотеки і бібліотечну справу», та плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації  на 2019 рік, 3 липня у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся обласний семінар-практикум «Бібліотеки, що обслуговують юнацтво: популярність, імідж, місія». У заході взяли участь бібліотечні працівники районних та міських централізованих бібліотечних систем Київської області, що обслуговують юнацтво.

Після реєстрації учасників семінару відбулась передача літератури працівникам бібліотек, від обмінно-резервного фонду НБУ ім. Ярослава Мудрого Цим, музею Героїв Небесної Сотні, Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського та Державної бібліотеки України для юнацтва. Передачею  книг займались Михайлова І.А., провідний редактор, та Яворська Н. В., завідувач відділу комплектування та каталогізування документів.

Відкрила семінар-практикум директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Г.Й Сорока. Галина Йосипівна побажала всім гарного настрою та плідної праці.

изображение_viber_2019-07-04_09-45-04

Сопова Тетяна Павлівна, заступник директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва надала бібліотечним працівникам практичні поради «Надихаємо на читання: трохи досвіду, трохи порад».

IMG_20190703_113131

Крамар Людмила Віталіївна, спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області, провела з учасниками семінару консультацію щодо нових правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України «Відповідальне батьківство» і «Суд за участі присяжних», та передала роздаткові  матеріали за даними темами для районних і міських ЦБС Київської області.

IMG_20190703_105621

Кліменко Наталія Олександрівна, завідувач науково-методичного відділу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», презентувала матеріали «Київська обласна бібліотека для юнацтва як методичний центр для надання методичної і практичної допомоги публічним бібліотекам  по роботі з молодими користувачами»

Цікавим був виступ Саприкіна Георгія Анатолійовича,  директора Державної бібліотеки України для юнацтва, про нові підходи в роботі бібліотек на прикладі міської бібліотеки Штудгарту.

IMG_20190703_124453

Соколовська Людмила Олегівна, провідний методист науково-методичного відділу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» ознайомила з видавничою діяльністю КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», як засобом популяризації інноваційних форм роботи для публічних бібліотек Київської області.

IMG_20190703_124007

Теодозія Зарівна, головний редактор літературно-художнього і громадсько-політичного журналу письменників України «Київ», презентувала  нові випуски журналу «Київ» та передала журнали районним і міським ЦБС Київської області.

IMG_20190703_135956

Шмідт Олена Олександрівна, завідувач відділу обслуговування користувачів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», проконсультувала учасників з теми «Інформаційна підтримка ЄС – публічним бібліотекам України», за матеріалами тренінгу від Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

IMG_20190703_141525

Яворська Ніна Володимирівна, завідувач відділу комплектування та каталогізування документів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», надала поради  по моделюванні та комплектувані документного фонду як засібу реалізації інформаційних запитів молоді, за матеріалами проблемного навчання  фахівців відділів комплектування та обробки літератури обласних бібліотек України для юнацтва, молоді в Державній бібліотеці України для юнацтва.

IMG_20190703_143444

По завершенню професійного спілкування бібліотекарів та обміну досвідом, підсумки обласного семінару-практикуму, підсумки підвела Сорока Галина Йосипівна, директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека  для юнацтва».

IMG_20190703_104049

IMG_20190703_145620