Обкладинка нового видання «Гаррі Поттера» у кольорах державного прапора та безкоштовний цифровий “Гаррі Поттер”

1664700419-186Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га 11 жовтня презентує ілюстроване перевидання роману “Гаррі Поттер і Орден Фенікса” – обкладинка книги буде в кольорах українського прапора. Про це засновник і головний редактор видавництва А-ба-ба-га-ла-ма-га Іван Малкович повідомив у Твіттері“П’ятий ілюстрований Гаррі Поттер буде в найправильніших кольорах (синьо-жовтих – ред.) Світова прем’єра – 11 жовтня! Вже ось-ось…”. Ілюстрації до п’ятого роману серії “Гаррі Поттер” створили Джим Кей та Ніл Пекер.
роулінгА всесвітньо відома авторка роману, британська письменниця Джоан Роулінг поширила на своїй сторінці у Twitter відеоролик “Суспільного” телебачення про звільнення українськими військовими населеного пункту на Харківщині від російських загарбників. На відео зображено, зокрема, зворушливу зустріч голови Дергачівської сільської ради В’ячеслава Задоренка, який вступив до лав ЗСУ, зі своєю мамою в одному із деокупованих сіл, де вона проживала.
“Слава Україні”, – супроводила Роулінг поширене відео.

Як відомо, раніше Джоан Роулінг виклала у вільний онлайн-доступ безкоштовні цифрові книги про Гаррі Поттера українською мовою.
Джерело
Джерело