Нові надходження: січень 2018

460353_f3240

У січні 2018 р. Бібліотека Верховної Ради України передала безкоштовно до фондів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» 19 примірників нової художньої літератури. Книги надійшли до Верховної Ради України в якості обов’язкового примірника, згідно Закону України «Про обов’язковий примірник документів». Серед отриманої літератури художні твори відомих сучасних українських авторів.


Повість-фентезі  Нати Гриценко «Тінь на порозі»  розповідає про Томаша, який хотів бути звичайним хлопцем, але життя втягнуло його в нестерпні випробування, що змусили інакше побачити світ і людей.

Віктор Вальд – сучасний український письменник, майстер  історичного роману в найкращих традиціях Вальтера Скотта та Умберто Еко. В своєму творі  «Проклятие палача» автор максимально достовірно та реалістично передає атмосферу жорстокого середньовіччя з його диким норовом та побутом.

«Хронос» – футурологічний роман Тараса Антиповича з винятково ефективним сюжетом і прискіпливо болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок  2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей.

Роман Симони Вілар «Ловушка для орла». Двоє втікачів -  англійський шпигун Девід і викрадена ним красуня Мойра, переживши шторм і чимало загроз, потрапляють на пустельні береги шотландської півночі, де на них чекають небезпечні пригоди.

Повість-трилер Алевтіни Шавлач «У полоні болю» про вродливу, успішну і сповнену яскравих мрій героїню, яка зустрічає привітного молодого лікаря. Ніщо не віщувало біди. Насправді ж його янгольська зовнішність приховувала нещадне чудовисько, спрагле чужих страждань. Вона стає  його заручницею і їй необхідно боротися за себе на грані життя і смерті.

Генрі  Райдер  Хаггард – славетний англійський письменник, класик всесвітньої пригодницької літератури. Роман із циклу про Аїшу «Она» входить в список всесвітніх бестселерів та є одним із найпопулярніших творів в світі, він перекладений 44-ма мовами, а з 1965 року було продано 83 мільйони примірників. Професор із Кембріджа, Хорейс Голлі та його підопічний, Лео Вінсі вирушають у Східну Африку на пошуки загубленого королівства.  Їхня мета – розкрити давню таємницю родини Вінсі, який шукає правдиві подробиці про долю своїх предків.

Цікавими для користувачів стане серія пригодницьких романів англійської письменниці  Жоржет Гейер «Загадочный наследник», «Невинный обман» та «Верь сердцу своему».

Популярний британський автор чудових романтичних історій Миранда Дикинсон з дитинства мріяла написати книгу, яка була б гідна з’явитися на полицях бібліотеки в рідному місті, але ж перший її роман потрапив в десятку бестселерів Sunday Times та номінувався на престижну премію Асоціації романтичних романістів як краща книга року. «Посылка для Анны» – роман, в якому загадкові пакунки без зворотньої адреси з дивовижними подарунками перетворили скромну й непримітну Анну Браун у справжню зірку газетного видавництва, де вона працює секретарем.

Керол Берч  -  британська письменниця, відомий літературний критик, автор одинадцяти популярних романів, які увійшли в список бестселерів New York Times. «Сиротки карнавала» - роман про дівчину Джулію Пастрану у якої через рідкісне генетичне захворювання все її тіло крім долоней і стоп було покрите густим  чорним волоссям. Дівчині було складно знайти своє місце в житті, і єдиним  виходом став цирк, у якому Джулія виступала в шоу виродків. Вийшовши заміж за антрепренера Тео Лента, Джулія вірила, що той по-справжньому полюбив її. Вона навіть не уявляла, який підступний план розробив Лент і яка роль відведена їй на цьому карнавалі.

Написаний у тонкій сатиричній манері роман «Право на чари» – це своєрідна спроба відомого своїми інтелектуальними головоломками англійського письменника Террі Пратчета розхитати типовий для фентезі поділ магії на «високу чоловічу» і «приземлену жіночу». Це також своєрідний маніфест рівноправ’я  – кожен і кожна в Дискосвіті має право творити правдиві чари.

У романі англійської письменниці Джемі Аттенберг «Время повзрослеть» мова йдеться про одиноку 39-річну жінку,  що свідомо вирішила ніколи не мати дітей. Вона колишня художниця та дизайнер, яка пристрастилася до алкоголю і не розуміє яким повинен бути її життєвий шлях.

Стівен Кінг -  шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. Його роман «Зелена миля»  - це оскароносна екранізація з попуярним американським актором Томом  Генксом у головній ролі колишнього наглядача федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», де утримували злочинців, засуджених до смертної кари.

 «Небезпечні мандри»  – найзнаменитіший роман сучасного англійського письменника Річарда Адамса (1920 – 2016) в жанрі героїчного фентезі. Автор описує пригоди кількох відчайдухів – молодих диких кролів, які, рятуючись,  покинули свою домівку в пошуках ліпшої долі.

«Эпоха единорогов» – сімнадцять оповідань та повістей від письменників Аргентини, Ірландії, Польщі, Росії, США, України. Найновіші і найактуальніші тексти, а також кілька перлин забутої класики –  в черговій, четвертій міжнародній антології, складеній Володимиром Ареневим.

«Астарот», один із найпопулярніших романів культового хорватського прозаїка Іво Брешана, нагороджений премією фонду Мірослава Крлєжи. Оригінальне потрактування одного з вічних сюжетів: спокуслива пропозиція від незнайомця, скріплений кров’ю контракт, здійснення всіх бажань – і розплата, що триватиме вічно.

Тож приходьте до бібліотеки по чудові нові книги!IMG_20180131_102857IMG_20180131_102939IMG_20180131_103010IMG_20180131_103038

460353_f3240