Нові надходження – серпень 2015

460353_f3240В серпні фонди Київської обласної  бібліотеки  для юнацтва поповнилися новою літературою з інформаційного управління апарату Верховної Ради України в кількості 36 примірників.

Новинки з видавництва «ФОЛІО»:

Анатолій Крим (український) Булгаков ”Українська Каббала” – «Книга року-2014» стала лідером в номінації  «Красне письменство». Що ж відбудеться, якщо одного разу Тарас Шевченко – жива людина, а не ікона нації, пройде вулицями сучасного Києва?

Роман Сергія Жадана «Ворошиловград» – найкраща книга десятиліття за версією премії «Книга року ВВС». У цьому романі є все: цигани, рейдери, степ, занедбані будівлі, нескінченні дороги, футбольні баталії, друзі юнацтва, жінки, секс, алкоголь, спогади про мрії дитинства та, звичайно, джаз.

«Билет в одну сторону»  авторка роману Наталя Костіна. Україна, 2014-й. Аня – волонтер-медик у військовій лікарні. Єгор – актор із Росій. Усіми силами вона боролася за життя незнайомця.

Твори зарубіжних авторів:

Романи  відомого турецького письменника і драматурга Решата  Нурі Гюнтекіна «Млин», «Листопад» – стосунки між батьками та дітьми, життя схоже на неминучий листопад, за яким іде холодна зима.

Роман  Айн Ренд (Аліса Розенмбаум) емігрувала до США. «Чоловік, якого я купила». Ця книга познайомить читачів з творами письменниці, котрі не були опубліковані за її життя.

Вибрані вірші останніх років Бориса Херсонського «Кабы не радуга». Головний герой – час. Назва цього збірника пов’язана із біблейською Книгою Буття, радуга символізує заповіт між Богом і Ноєм: нового потому вже не буде.

20150721112422

Новинки видавництва  Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»:

Любовні романи:  американської письменниці Соні Мармен «Река Надежды» (війна розлучила Ізабель І Олександра, але відстань неспроможна загасити вогонь почуттів) та німецької письменниці Сари Ларк «Под парусом мечты». (Глорія народилася в чудовому краю , що мовою маорі зветься Землею білих хмар – Нова Зеландія. Їде вчитися до Європи. Але весь час її не залишають мрії повернутися на батьківщину,завербувавшись на корабель юнгою, вона  перетнує півсвіту щоби бути з тими, кого любить).

Відомий роман Вілкі Коллінз «Лунный камень»  про безцінний жовтий алмаз індійського божества. Треба розкрити злочин – на індійську святиню йде справжнє полювання.

Іспанська письменниця Клара Санчес з романом «Украденная дочь». Події відбуваються в 1987-1994 роках. Вероніка знаходить у батьківському портфелі світлину незнайомої дівчини. Щоб дізнатися правду, вона починає власне розслідування.

Твори американських письменників:

Роман-фентезі:  «Тени школы Кэйбл. Избранницы тьмы» Еббігейл Гіббс. За давнім пророцтвом дев’ять Героїнь мусять врятувати людство і захистити його від Екстреміно – темних істот. Карен Роуз «Во власти страха». Про безжального вбивцю-маньяка. Агент Стівен Тетчер починає розслідування. Меррит Абрахам «Колесо страха». До видання увійшли романи «Гори, відьма, гори», «Тень, ползи», «Корабль Иштар». Люди стають жертвами епідемії. Перед смертю всі вони впадали в дивне зціпеніння, а на їх ніх обличчях назавжди застигав вираз невимовного жаху… Роман Карин Слотер «Ярость». Опинившись на волі, учорашній в’язень розшукує людину, яка вкрала в нього життя. Але як упізнати того, хто, нападаючи, надягає лижну маску, а відступаючи – маску добропорядного громадянина? Елізабет Летт «Снежок». Реальна історія справжньої  дружби й неймовірного успіху. Австралійський письменник індійського походження Сару Бріерлі «Долгая дорога домой». П’ятерічний хлопчик із індійської бідної сім’ї опинився у потязі, який відвозив його в невідомість… Лише 25 років по тому Сару зміг обійняти свою стареньку маму, яка усі ці роки не втрачала надії і чекала, що одного дня її хлопчик повернеться. Планується масштабна екранізація з цієї книги в головних ролях  із Ніколь Кідман та Девом Пателем.

«Исчезнувший фрегат» роман Іннес Хеммонд . Безмолвні льоди Арктики мають багато таємниць. Один з них – загадковий старовинний фрегат, що втрапив у крижаний полон століття тому. На пошуки загубленого в льодах вітрильника споряджено експедицію.

20150721112126

Сучасна поезія: збірки віршів для душі – Юрій Шеляженко «Душа – це людина в центрі буття»; Катерина Жебровська «Душа мандрує у Любові»;» Собори наших душ» Вип. 16; Вячеслав Мирончук «Сенс життя»; Ольга Батьковська «Осінній мотив»; Сємьон Ханін «Вплав»; Іван Блоха-Макаров «Дарує сонечко життя»; Норман Хвиля  «#Норман»; Лариса Єловських «Планета в цветах» та «Калита ХІ» – альманах фольклорно-етнографічних записів, зібраних у ході обласних фольклорно-етнографічних експедицій «Звичаї, обряди та традиції мого краю».

 Для широкого кола читачів  фантастично-містичні оповідання Марії Первак «Обдарована Луїза». Одвічі закони світобудови бентежать людей увесь час, поки існують всесвіт і сама людина. Трилогія «Игра в себя» Владислава Гриня – вишуканий сюрприз для шанувальників різних жанрів: від життєвої драми і фантастики до психологічного детектива. Кожний із персонажів веде особисту гру, Іноді ця гра обривається на слові «життя». Олена Милько «Через замочую скважину» – 30 правдивих історій із життя авторки. Тетяна Москвина  «Она что-то знала» про жіночі долі в Росії: загадкове самовбивство і розслідування смерті публіциста Лілії Серебринської. Москаленко Василь з романом «Трезубер. Убийца нечисти». Київ шокований  серією жорстоких ритуальних вбивств. Місто подій Лиса Гора.

20150721112545

Для подружніх пар, які люблять Бога «Секс, якого не знаєте» Ксаверія Кнотца. Ця книжка – підсумок багаторічної реколекційної праці з подружжями о. Ксаверія Кнотца.

Книга – допомога мільйонам людей  (новаторський метод) Аллена Карра «Легкий спосіб контролювати алкоголь» . Відгуки фахівців та лікарів про метод Аллена Карра.

20150721112839

Також серед новинок – подарунки наших читачів: прекрасне видання “Тараса Бульби” Гоголя, та підбірка книг “про книги”: Н. В. Несвіт, О. Я. Степура “Літопис у камені”; Н. Н. Покровский “Путешествие за редкими книгами”; А. Анушкин “Тайны старопечатной книги”; М. Г. Різник “Письмо і шрифт”; А. Бєлов “Звинувачені в єресі”.

201507211135032015072111335820150721113149