Нові надходження: квітень 2017

460353_f3240

 В квітні 2017 року Київська обласна бібліотека для юнацтва отримала  від інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України 49 примірників нових надходжень – видання 2016 – 2017 років, серед яких багато творів сучасних українських письенників. Представляємо увазі наших користувачів огляд новинок бібліотеки.

 

Беспалов Максим «Шлях на край світу»  – це популярні мандрівні нотатки сучасника про середньовічний паломницький шлях до Собору Святого Якова. Книга насичена культурними та історичними екскурсами, тож, окрім як прочитати про особистий досвід паломника, паралельно можна ознайомитися зі звичкам  Гемінгвея та поглянути на храм, у якому герой опери Вагнера «Персіфаль» знаходить Святий Грааль.

Містичний роман Сергія Пономаренка «Седьмая свеча» про містечкову  померлу  відьму і про те, як хтось серйозно вирішив посісти її місце.

Старовойт Андрій. «Ни бог, ни зверь.» У цій книзі багато сюрпризів. Адаптовані для українського вжитку східні притчі читаються легко, а лаконічний опис пригод автора викликає жвавий інтерес.

У книгу  відомого київського прозаїка, лауреата Гоголівської премії Спілки письменників України

Андрія Міллера  «Башня Аквилоская»  увійшли п’ять п’єс.

Представлена на розсуд читача книга Олександра Карпова «Мэрил, «труба» и Машенька» -  це збірка оповідань, де правда переплітається з вигадкою ,факти і вчинки трактуються автором по-своєму, часто-густо з позицій,  які суперечать загальноприйнятим.

В історію української літератури Пантелеймон Куліш (1819-1897) – визначний український письменник, просвітитель і гуманіст увійшов,  як автор першого історичного роману «Чорна рада», в якому відтворив події 1663 року, коли після смерті Богдана Хмельницького почалася запекла боротьба за гетьманську булаву.

«Шляхи під сонцем»  -  це п’ять подорожніх репортажів шести  українських письменників 20-х років. Що може бути цікавіше, ніж далекі мандрівки, та ще й у таку бурхливу й швидку добу.

Нова книга Тамари Земної «О любви…(о ней все сказано)» про головне відчуття, яке надає сенс самому існуванню людини – про любов.. І скільки б не говорили, скільки б не писали автори усіх часів і країн – цю тему неможливо вичерпати. Оповідання Тамари Земної дозволяють читачеві замислитися, помріяти, засумувати  і порадіти разом з героями.

Книга прози Дзвінки Матіяш  «Історії про троянди, дощ і сіль» – це своєрідний  триптих, кожна частина  якого складається з 15 коротких оповідей, які авторка назвала історіями про троянди, про дощ і про сіль. Але жодного стосунку до флористики , метеорології чи мінералогії вони не мають. У цих оповіданнях йдеться про людські взаємини, про любов і мудрість, про те, що єднає людей та допомагає  їм краще розуміти одні одних.

Оповідання Бориса Фінкельштейна у книзі «No limitis» про можливості людини під час дивовижні, про які він сам не підозрює. «No limits” – нет пределов.

«Спасибо за любовь» – збірка Ірини  Федоруци, в яку увійшли пісні, вірші та проза про саме потаємне, ніжне та вічне – про любов. Разом з автором ви будете переживати, журитися та просто любити…

Іван Драч – відомий український поет-шістдесятник, громадсько-політичний діяч, лауреат Національної премії України  ім.. Т.Г.Шевченка, автор багатьох збірок поезій, перекладів, кіноповістей, а також драматичних творів.  Свою книгу «Оріон  Золотий. Театр» – п’єси, які  він присвячує видатним людям України та світу, а саме Тарасові Шевченку «Гора»,Пабло Неруді «Зоря і смертьПабло Неруди», В.Сосюрі «Оріон Золотий».

В основі пригодницького роману Костянтина Стогнія «Тибет. Или Изумрудная Чаша Патриарха» є  реальні дорожні щоденники учасників експедиції «Надзвичайних новин» на Тібет.

Світлана Талан – кількаразова переможниця міжнародного конкурсу «Коронація слова», Золотий письменник України. ЇЇ роман   «Замкнене коло» – це відверта,зворушлива розповідь  про життя сучасної жінки не залишить байдужим нікого, так як і повість Марії Морозенко «Я закохалася».

Багато надійшло  творів зарубіжної літератури, особливо американських авторів, таких як     Карен  Кінгсбері «После утра во вторник» та «Помни утро вторника», світовий бестселер  Деніса Лігейна «Містична річка», із серії «Світова література»,  новели О.Генрі «Королі і капуста», Джека Лондона «Білий зуб», детективний  роман Джеймса Паттерсона  «Невидимка», довгоочікувана новинка від Ентоні Дісклофані «После бала», пригодницький роман Джеймса Нельсона про вікінгів  «Хозяин форта», любовний роман каліфорнійської письменниці Ян Моран «Виноделы. Терпкий аромат любви», пригодницький роман Джемса Оливера Кервуда  «Золотоискатели», роман короля жахів Стівена Кінга «Чотири після півночі» та романи Ренсом  Риггз «Дом странных  детей» та «Побег из дома странных детей.»

Також кілька  романів письменників Великої Британії Джуліан Барнз «Шелковые узы» , ЛизТренау «Темные горизонты» ,  С.Л.Грэй та В.Геддіса «Агапе Агов».,Томаса Мелорі «Король Артур», збірка творів Вільяма Шекспіра,  роман Гриллса Беара «Над пылающей бездной» пронебезпечні  пригоди в джунглях Амазонії.

Французький письменник Антуан Франсуа Прево, більш відомий як абат Прево завоював популярність як автор багатотомних романів. Але всесвітню славу йому принесла невеличка повість «Історія кавалера де Гріє і Манон Леско», яка визнана шедевром світової літератури.

Трілер  Жана-Крістофа Гранже «Пасажир» тримає читача в напрузі протягом усього часу, коли від смерті намагаються втекти його герої, які притягують щось диявольське.

Приголомшливий  дебютний роман австрійської письменниці Хармони  Верна «Леонора девушка без прошлого» – зворушлива історія про любов та мужність, яку порівнюють по розмаху з «Поющими в терновнике» Коллин Мак-Каллоу.

Книга «Ханна Арендт або Любов до світу» є першим перекладом українською та дебютом німецького письменника   Алоїза Принца в Україні.

Бажаємо цікавої подорожі в літературних новинках, які  надійшли у нашу бібліотеку!

IMG_20170420_104933 IMG_20170420_105005 IMG_20170420_105149 IMG_20170420_105249 IMG_20170420_105444 IMG_20170420_105550 IMG_20170420_105654 IMG_20170420_110418