Нові надходження: квітень 2016

 У квітні місяці Київська обласна бібліотека для юнацтва отримала від інформаційного управління Апарату Верховної  Ради України 35 примірників нової літератури.

У видавництві Книжковий Клуб «Сімейного дозвілля» вийшла книга австрійського письменника Томаса Кініллі «Список Шиндлера» .  його ім’я  відоме усьому світу і вже давно стало називним. Оскар Шиндлер – людина, яка довела, що можна здійснити справжнє диво – подарувати життя… Шиндлеру неймовірними зусиллями вдалося вивезти своїх робітників і захистити їх від жаху табору смерті Аушвіцу  – це майже 1300 євреїв.

IMG_1261

Блискучий твір «першої леді» англійської літератури Джейн Остін «Гордость и предубеждение», який назавжди зруйнував упередження про роман як про жанр легковажний і далекий від правди життя, із властивим письменниці тонким та іскристим  гумором, увагою до деталей переносить нас у манірну Британію початку Х1Х століття, де упередження і гордість ледь не стали перешкодою в коханні юної Елізабет Беннет і шляхетного містера Дарсі.

Новий роман Симони Вілар «Ведьма и тьма» про князя Святослава Київського ,який не знав поразок, доки не натрапив на могутність Візантійської імперії, та усвідомлюючи всю складність супротивлення такій сильній державі, Святослав вирішує звернутися по допомогу до відьми Малфриди…

 Прониклива історія про втрату і здобуття любові. Ще один блискучий роман від англійського письменника Джорджо Мойєса  «До зустрічі з тобою».

В романі  «Смарагд» визнаної майстрині художнього слова Валентини Мастєрової, яка здобула перемогу в міжнародних літературних конкурсах йдеться мова про людину, що сама обирає дорогу в житті і чи може вона пройти тими шляхами, якими їй судилося.

IMG_1260

IMG_1256

 Стівен Кінг – шалено популярний американський письменник. І МАЙЖЕ КОЖНИЙ ЙОГО ТВІР С ТАЄ ВСЕСВІТНІМ БЕСТСЕЛЕРОМ. Його справедливо називають Королем жахів і Продавцем страхів – тому що мало хто вміє лякати  так як він. У циклі нових романів автора: «Вовки Кальї». «Крізь час», «Шукач», «Чаклун»,  «Воно».  «Пісня Сюзанни», «Загублена земля», «Вітер у замкову  шпарину» «Чаклун та сфера», «Кладовище домашніх тварин», «Що впало, те пропало» –  ці нові приголомшливі трилери Стівена Кінга не дадуть вам спати ночами.

IMG_1386І ще три романи Джоржетт Хейер із серії «Нежные мгновения  любви»  – «Коварныйобольститель», «В  плену желания», Верь своему сердцу»  - це сповіді про палке кохання.  У романі англійської письменниці  Джоржетт Хейєр «Загадочный наследник» йдеться мова про родину Дарракоттів. Старий лорд  Дарракотт вирішив залишити все своє майно онукові, якого ніколи не бачив: колись давно його син одружився з простолюдинкою і розгніваний аристократ вигнав його з дому…

Море багате на друзів. В ньому немає розваг, окрім розмов та щирого інтересу до співрозмовника. Більшість  романів англійського письменника Джозефа Конрада – це сповіді його «альтер его»,  капітана Марлоу.

IMG_1387Тоті Лесеа  -  блискучий фантаст, одна із самих популярних іспанських письменниць. Її романи займають верхні рядки в книжкових рейтингах  -  вона створює захоплюючі історії, герої  яких кохають, ненавидять, переборюють страшні  небезпеки і перемагають в смертельних сутичках  із злом. Її роман «Енда» – це чарівні світи, в котрі хочеться повертатися знову і знову.

Його іменують культовим письменником, героєм покоління Х, нігілістом, маргіналом і класиком альтернативної прози. Його «Бійцівський клуб» підірвав світову літературу, наче бомба з потужним зарядом тротилу. Сьогодні  Чак Поланік – цінічний геній сучасної контркультури – презентує свій новий роман «Чарівна ти».

Донедавна  Ренсом Ріггз був відомий як  сценарист і режисер короткометражних фільмів, аж раптом його дебютний роман «Дім дивних дітей»  зацікавив провідні світові видавництва, його також було номіновано на престижні літературні премії. «Дім дивних дітей»  -  це моторошна фантазія, ілюстрована  лячними старовинними фото. Вона причарує всіх тих, кому подобаються пригоди в таємничих сутінках…

Фенні Флегг  -  американська письменниця і сценарист, яскравий комік і талановита актриса з Алабами, серця американського Півдня, – живе так, як живуть її літературні  герої – з любов’ю до життя в усіх його проявах і вірою у власну перемогу. Її  «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»». Тридцять шість тижнів перебували в списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс», а сценарій фільму за цією книжкою був номіновавний на «Оскар».

IMG_1390Вільям Голдинг      -  англійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури. Всесвітню славу він здобув як автор роману «Володар Мух» – справжнього шедевра світової літератури. Це роман-притча, роман-антиутопія… Мабуть, найжорстокіша.

У романі німецької письменниці Беатрікс Гуріон йде мова про шістнадцятирічну Емму, яка була впевнена, що її мати загинула в автокатастрофі. Проте невдовзі вона отримує таємничу посилку з дивним альбомом, у якому тільки одна світлина – і кілька слів: «Хочеш дізнатися, хто вбивці твоєї матері?» На папері, у який був загорнутий альбом, Емма знаходить адресу… Американська письменниця Олександра Хоукінз у романі «Ночь с пылким негодяем» розповідає про те, як я власниця найзнаменитішого в місті борделю   чарівна мадам Венна розбила серце маркізові Сейнтгіллу, якого прозвали «розбещеним лордом».

Ім’я Сергія Бедусенко  -  письменника, поета, композитора  і художника, широко відоме як в нашій країні так і за її межами. Ви стомились від чтива і бажаєте літератури? Тоді  Ви наблизились до мети. Роман-подорож про паралельні світи, про дружбу, кохання та довічне самовдосконалення. Чи спроможний наш сучасник перебороти шлях, повний смертельно небезпечних пригод  і  досягти високої мети  -  залежить тільки від нього.

IMG_1388До видання в серії «В огне Великой войны» увійшли відомі  повісті Григорія Бакланова «Довіку дев’ятнадцятирічні», «П’ядь землі» та повісті Віктора Курочкіна «На війні як на війні», «Коротке дитинство», «Залізний дощ» присвячені Великій  Вітчизняній війні.

«Вселенское уравнение»» фантастичний роман Ігоря Єфремова про вирішення питання майбутнього Землі, де зіткнулись інтереси двох великих рас – ящурів та сяючих. Сяючі намагаються  винищити землян, але на  їх шляху постає генний інженер Астар, який готовий заради своїх підлеглих на будь які випробування навіть на переселення в людське тіло.

«12 повістей Марії Французької»  -  ці казкові повісті знахідка і для фахівця і для любителя.  Ніжний гумор і скромна гідність автора  -   все це тепер у нашому розпорядженні.

До видання  «Поезії»  французького поета-лірика Поля Верлена увійшли найкращі його твори.  Поль Верлен був незрівнянним майстром відображення трагічних настроїв і почуттів.