Нові надходження: квітень 2015

460353_f3240В квітні місяці до фонду бібліотеки надійшла нова література з інформаційного управління апарату Верховної Ради України в кількості 44-х примірників. В читальній залі поповнилась тематична викладка «Бібліотека на долоні» - це мініатюрні видання  Карло Гольдоні «Слуга двух господ»; Персі Біши Шеллі  «Стансы»; «Предсмертные стихи самураев» та «УкраЇнські народні пісні».

До вашої уваги твори сучасних українських поетів та прозаїків: С.Конана, І.Корсара, О.Богданович, С.Малиш, І.Ніточко, Ж.Кучмія. Збірка поезій «Благословенна моя Україно» Жана Кучмія пропонує власні, в тому числі раніше опублікованих творів про Україну, рідний край, про  людей – героїв його книг, про воєнні дії та про ставлення до  цього автора.

Зарубіжна класична та сучасна література представлена  в автобіографічному романі  австрійського письменника Франца Кафки «Процес», романі французького письменника  Кено Ремона «Зазі в метро»: провокативний, комічний, бурлескний, написаний барвистою мовою, легкою й дотепною. У ньому поєднуються реальність і фантазія, гумор і сум, а його багатоплановість дозволяє різні його прочитання. Представлена також творами серії «Карта світу»: китайського відомого письменника Мо Яня (Гуаня Моє) з найвідомішим його романом «Червоний гаолян: історія одного роду» (за романом знято фільм режисером Чжаном Імоу) та французького романіста, поета і критика Хаддада Юбера «Палестина; Опійний мак», з темою війни і насильства.

Але що може бути цікавими за її величність Історію? Історичний роман  Валентина Чемериса «Марина – цариця московська» про польську графиню Марину Мнішек; роман Віри Крижановської  «Тайная помовка» (події розгортаються у другій половині ХІХ століття: любов простолюдина і графині) та повість Віктора Мамонтова  «Чур меня»  про серпневі події 1991 року , коли вирішувалась доля колишньої могутньої держави СРСР).

Книга професора, доктора медичних наук Пшетаковського І.Л. та Шматкова І.П. розповість «Як зберегти красу, здоров’я та гармонію молодості на довгі роки».

«Квадрат древних – всегда квадрат» Олени Ананьєвої  написана в традиціях пост- модернової  літератури. Книга дорослішання, виживання і пошуку в суспільстві  в умовах Євросоюзу, який також страждає від проблем і вад.

Два романи Богдана Сушинського «Полюс капитана Скотта» (про трагічну долю англійського полярного дослідника капітана Роберта Скотта), а також авантюрний роман «Лазурній берег» із циклу творів «Королевский галеон», овіяний романтикою моря і кохання.

«Адвокат із Личаківської» -  перший із нового циклу ретродетективів Андрія Кокотюхи. Місцем дії першого детективу обрано Львів. Цикл складається із 7 романів та охоплює період 1908-го по 1918 рік.

В бібліотеці продовжується акція «Книги подаровані читачами».

Для студентів та учнів старших класів стануть у нагоді підручники з екології та інформатики, які подарували саме користувачі нашої бібліотеки.

Всім бажаємо приємного читання !

До наступник книжкових новинок!

12345678