Нові надходження: квітень-травень 2021

460353_f3240За квітень- травень 2021 року відділ комплектування підготував для структурних підрозділів бібліотеки 140  примірників нової літератури, отриманої від Київської обласної бібліотеки для дітей по замовленню в Українському інституті Книги….

В хроніці української письменниці     Ірини Вовк «На щиті.Спогади родин загиблих воїнів. Іловайськ, Донецький аеропорт, Слов’янськ., Дебальцеве, Ізоляція – таємні в’язниці Донбасу в оповідях врятованих від тортур та смерті Початок війни Зібрані розповіді про загиблих українських вояків, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько-української війни – це потреба людської пам’яті, пам’яті серця про незабутніх.

«Іван і Феба» – роман Оксани Луцишиної, дія якого розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності.

До вашої уваги чудова гумористична повість Валентина Чемериса «Вітька + Галя» про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення.

Роман відомого українського письменника Володимира Лиса «Обітниця» про долі мешканців вулички з символічною назвою «Обітниця»  переплітаються в тугий вузол, де свої драми і щемливі стосунки, давні й теперишні почуття.

Ім’я Олега Сенцова, кінорежисера, сценариста, письменника, громадянського активіста, ув’язненого 2014 року в Криму та засудженого до 20-ти років за звинувачення у тероризмі, сьогодні відоме кожному українцеві. «Маркетер»  – збірка малої автобіографічної прози Олега. Автор розповідає в ній здебільшого про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гурт ожитку і на квартирах, нестримні веселощі без грошів’я – звичні складові життя молоді.

Кіноповість  «Наші котики. Бліндаж» – це трагічна розповідь про пригоди бійців АТО, створена за мотивами сценарію однойменного фільму режисера Володимира Тихого, який він написав у співавторстві з Валеріем Пузиком.

В романі української письменниці Софії Андрухович «Амадока» іде розповідь про понівеченого до напівзнаваности в одній із гарячих точок на Сході України героя роману, який тільки дивом залишився живим. Це сумнівна втіха, оскільки важкі травми призвели до повної втрати пам’яті:: чоловік не пам’ятає ні свого імені, ні звідки походить, не пригадує жодної близької людини, жодного фрагмента свого попереднього життя. Таким його  і віднаходить жінка, любов і терпіння якої здатні творити дива.

«Третій рівень» – перша і єдина збірка короткої гостросюжетної прози Андрія Кокотюхи. Тут всі форми  кримінальної прози: від класичного детективу до трилера, від шахрайської історії до іронічної новели. А шанувальники      історичного детективу дізнаються, хто ж насправді убив легендарного Олексу Довбуша.

Роман Марини та Сергія Дяченків «Олена й Аспірин» про дівчинку Оленку, яку врятував від хуліганів ді-джей Аспірин. Однак, жодна добра справа не лишається безкарною. От тільки вона виявилася зовсім не звичайною дівчинкою, а прибулицею з іншого світу, яка шукала свого зниклого брата, й життя Аспірина після зустрічі з нею кардинально змінилося. Та чи зрадів він цим змінам?

Книга білоруської письменниці Світлани Алексієвич « У війни не жіноче обличчя» про війну очима жінок, молодих дівчат, які були медсестрами, пралями, санінструкторами, саперами, снайперами, кулеметницями, кухарками і воювали нарівні з чоловіками.

Цікава серія книжок англійської письменниці Крессиди Ковелл «Як приручити дракона» для  середнього і молодшого шкільного віку.

«Безсмертя» – інтелектуальний роман французького письменника Мілана Кундери, одного із найвизначніших письменників сучасності. Це книга про свободу й непереборний страх смерті, двозначність учинків та відвертість із собою.

изображение_viber_2021-05-21_12-59-23изображение_viber_2021-05-21_12-59-25изображение_viber_2021-05-21_12-59-26изображение_viber_2021-05-21_12-59-27изображение_viber_2021-05-21_12-59-28