НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ЗА СІЧЕНЬ 2022 року

      460353_f3240За  січень 2022 року КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”отримала від Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України 48  примірників нової літератури та підготувала їх для передачі в структурні підрозділи бібліотеки.

   Історичний детектив українських письменників Олександра Красовицького та Євгенії Кужавської  «Справа № 4 одеських шпигунок» розповідає про те, як таємничий лист випадково потрапляє до рук колишнього слідчого Тараса Адамовича. Лист пов’язаний з адресою одеської квартири та містить шифр, який старий слідчий Галушко вирішує розгадати, а тому вирушає до Одеси.

    Людмила Дяченко – поет, віце-президент Асоціації українських письменників, експерт українського літературного рейтингу «Книга року». Поетеса  – авторка збірок «Плата за доступ», Кедем» Коли вчитуєшся у вірщі Людмили Дяченко, виникає враження ніби бредеш і не вибредеш нескінченною, як вічність піщаною пустелею.

  « Айвенко, або     Чоловіки  -  це…»  нова книжка Людмили Таран, української письменниці та журналістки. У центрі книжки  -  чоловіки різних поколінь і характерів. Сильні духом і слабкі, віддані та зрадливі, романтичні й цинічні, молоді і старі. А поряд з ними постають яскраві та влучні жіночі образи.

  Книга Ганни Гороженко «У вогні плавильника. Золото» розповідає про Анну Корецьку та Софію Ружинську -  жінок енергійних, сильних і заможніх. Вони тримають у своїх тендітних руках і власну долю, і власні можливості, і власні статки.

   У романі українського письменника Сергія Майдукова «Живий товар» мова йде про красивих дівчат, які зникають у приморському містечку. Слідчий Ніконов розуміє: орудує не маніяк, а набагато хитріший і підступніший ворог. Але Ніконов і гадки немає, що його дочка теж стає жертвою.

  У романі української письменниці Юлії Верби «Три крапки…» – заключній , четвертій частині «Одеської саги», – здавалося б розставлено всі крапки в історії багатодітної родини Івана та Фіри-Іри Беззуб, які ще на початку ХХ століття оселилися тут з думкою, що це тимчасове житло. Але, як часто буває крапка перетворюється на три крапки – адже двері на Молдаванці розкриваються навстіж не тільки в літо, але й  в нове життя.

 «П’ята нуль шість за київським часом» вигадана трагікомедія з елементами самобичування та уривками з твору «Як я провів літо» випускника київської загальноосвітньої    школи № 226  Володимира Регеші.

  «Там, де вітер» Любка Дереша – історія кризи письменника-бунтівника яка розгортається водночас із війною в країні.

У романі англійського письменника Роберта Харріса «Привид» йдеться мова про колишнього прем’єр-міністра Велиої Британії Адама Ленга, який займав цю посаду довше за будь-якого іншого політика. Його кар’єра стрімко закінчилася після того, як він став на бік Америки у війні з терором.

«Людиною він був»  – сьома заключна книга серії «Хроніки Кліфтона» англійського письменника Джеффрі Арчера. Це сімейна сага, в основу якої покладено історію тріумфів і поразок кількох поколінь родини Беррінгтонів-Кліфтонів. У цьому романі відображено події 1978-1992 років.

 Айзек Азімов – американський письменник, вчений біохімік, один із найвідоміших майстрів наукової фантастики, автор понад 500 книжок, кожна з яких завоювала прихильність мільйонів читачів у всьому світі.  В його романі «Фундація та земля» розповідається про Голана Тревіза – депутата Ради Тетмінуса, пілота «Далекої зірки» та людини, яка ухвалила найважливіші в історії людства рішення, твердо переконаний: він знайде Землю.

  Сміливо можна стверджувати, що сім новел «Смішні кохання» французького письменника Мілана Кундери вперше об’єднані під спільною палітуркою 1968 року, задають  настрій і тон усій подальшій творчості культового письменника.

 Роман англійської письменниці    Ебігейл Дін «Дівчина А» розповідає про  тридцятирічну жінку Лекс, яка намагається жити як усі. Не згадуючи про те, ким вона була раніше. Але повідомлення про смерть матері у в’язниці зводить намагання Лекс нанівець

 В  романі французького письменника Жоеля Діккера  «Загадка номера 622» йдеться мова про те, як одного грудневого ранку на підлозі в номері 622 розкішного готелю в швейцарських Альпах знаходять труп. Поліції так і не вдається розкрити справу. А з плином часу чимало людей забуло про те, що сталося.

IMG-3ff418f931989c179983eeeda6a2f583-V

IMG-1a94c58d134b505595d1c4b704e92531-V

IMG-04551314e7da311c555e4cb1187727af-V

IMG-c826a7e9b639af29a3be0cb1acf1f511-V

IMG-69976151fe87ed83468d260d12092a7f-V (1)

IMG-59c60d189183e564ff7ac0224e7379b6-V