Нові надходження: жовтень 2016

В жовтні місяці Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України передало безкоштовно до  фондів Київської обласної  бібліотеки для юнацтва 58 примірників нової літератури згідно Закону України «Про обов’язковий примірник документів». 

У видавництві Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля» вийшов роман Володимира Кільченського «Присмак волі» про бурхливе ХVII  століття, коли Україна потерпала від нападів татар. Головний герой роману Андрій з побратимами вирушає на Січ, а незабаром разом із козаками  -  на визвольну війну проти Речі Посполитої в лавах Богдана Хмельницького.

Роман «Свій час»  Яни Дубинянської має кілька захопливих сюжетних ліній, дії його відбуваються  у різних часових та просторових межах.Уважні  поціновувачі  літератури з задоволенням помітять у ньому цілком упізнаваних персонажів літературної  тусовки, вгадають найулюбленішу книжкову подію країни, і, звісно ж, старовинне і таємниче місто, що його охороняють кам’яні леви.

Літературна доля роману- епопеї  Василя Гросмана така ж непроста, як і життя її автора Цю книгу справедливо називають «Війною і миром»  ХХ століття. Рукопис роману був заарештований в архівах КДБ до 2013 року.. Вперше  роман «Жизнь и судьба» був  опублікований в 1980 році в Швейцарії, куди він був таємно доставлений у вигляді мікрофільму за допомогою Дмитра Сахарова, Булата Окуджави та Володимира Войновича.

Роман  Станіслава Стеценка «Війна художників» заснований на реальних фактах біографії відомого українського художника і розвідника-нелегала Миколи Глущенка (у книжці Микола Гущенко) відображає події 1940 року. Серед  дійових осіб як реальні історичні персонажі – Йосип Сталін, Адольф Гітлер, Вінстон Черчилль так і їхне найближче оточення.

У видавництві Книжковий клуб «Клуб сімейного Досуга» вийшов збірник романів «Морские волки. Навстречу шторму» відомих українських  і російських письменників: Миколи Трублаїні, Костянтина Станюковича, Олекс андра Гріна, Бориса Житкова, Олекс андра Бестужева-Марлинського.

 У тому ж видавництві цикл романів американських письменників: Джим Шепард «Книга Аарона», Олег Лишега «Поцілунок Елли Фіцджеральд», Пол Каланіті «Коли подих стає повітрям», Сол Беллоу «Герцог» та роман  Елени Ферранте «Моя неймовірна подруга», який став справжнім італійським феноменом сучасної літератури.

Чарівна іронічна історія англійської письменниці  Джоджо Мойєс«Дівчина, яку ти покинув» вражає уяву й викликає змішані почуття суму та радості.

Цікавий роман німецького письменника Штефана Руссбюльта «Долина Граумарк. Темные  времена» про війну між ельфами та гномами.

Роман відомого українського письменника Андрія Кокотюхи «Червоний» отримав спеціальну відзнаку за найкращий історико-патріотичний твір Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова».

У книжку  «Твори» ввійшли байки відомого українського поета Леоніда  Глібова (1827-1893), в яких він викривав і засуджував потворні  явища тогочасної дійсності, обстоював інтерес и і людську гідність простих людей.

Книжка віршів поета Віктора Терена «Жити:триптих: вірші» є нічим іншим, як спробою автора завоювати  довіру людської душі.

Літературні  альманахи «Україні присвячую…»   та «Сонячна палітра” .-  це результат важкої праці і співпереживань великої кількості людей. До альманаху увійшли твори  (лірика і проза), приурочені  поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню.

Приваблює увагу і цикл поетичних творів сучасних українських письменників,  таких як: Богдана Стефюк «Я відпущу свої думки…», Лідія Кархова «Поезія мого серця», Альона Куценко «Архетип душі», Наталія Калиновська « Мереживо думок»; Наталія Кислощук «Якщо це -  не любов»; Орися Порчук та Оксана Порчук «Філософія душі» та багато інших.

IMG_20161031_111455IMG_20161031_111654.

IMG_20161031_111520IMG_20161031_111726.

IMG_20161031_111758IMG_20161031_111830