Нові надходження: жовтень 2015

460353_f3240В жовтні місяці фонди Київської обласної бібліотеки для юнацтва поповнилися новою літературою видання 2015 року з Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України у кількості 23 примірники  та 3 примірники стенографічного звіту 9-ї сесії Верховної Ради України, 4 примірники сучасної енциклопедії України одержаної з Київської обласної бібліотеки для дітей та подарованою користувачами у кількості 73 примірники.

 Видавництво Клуб «Сімейного дозвілля представляє для користувачів серію цікавих  історичних та фантастичних романів: книга  Хеннена  Бернхарда «Вторжение драконов»  розповідає про населені світи, які завмерли на порозі великих подій. Дракони готуються до війни з девантарами. Щоб залучити на свій бік велику Нанго, дракони мусять знайти магічний кристал…

Пригодницькиий жанр представляє видання, до якого війшли романи Карла Мая «Сын охотника на Медведей, Томаса Майн Рида  «Тропа войны» та Джеймса Фенімора Купера «Зверобой».

Роман Володимира Кільченського «Вітри сподівань» – це продовження роману «Присмак волі» про нищівну поразку польських шляхтичів під Зборовом та перемогу козацьких повстанців. В другій частині польський король починає збирати нове військо. Залишивши вдома кохану дружину, Іван Яровий вирушає в Переяслав. Він має небезпечне завдання: стати «вухами й очима» Богдана Хмельницького в серці Речі  Посполитої – Варшаві…

Мішель Уельбек – популярний у світі французький письменник, який став літературною зіркою середини 1990-х років завдяки романам «Розширення простору боротьби», «Елементарнічастинки» та «Платформа».  Його роман «Покора» вийшов друком у переддень трагічних подій у редакції «Шарлі Ебдо» (7 січня 2015 р.) і став свого роду передбаченням біди: викладач Сорбонни Франсуа живе у дивний час – до керівництва у Франції приходять мусульмани й університет вимушений коритися своїм новим господарям – шейхам із Саудовської Аравії. Більшість  його колег, аби зберегти посади, приймають іслам. Перед Франсуа (який до того ж тяжко переживає кризу середнього віку) постає непростий вибір: відмовитися від інтелектуального життя і остаточно піти на пенсію чи навернутися до ісламу, взяти собі кілька гарненьких дружин і зажити новим, ліпшим життям ?

Хто знає, чи була то випадковість, чи, може, то янголи покликали їх обох… Медлін і Джонатан зіштовхнулися в аеропорту Нью-Йорка. Про цю зустріч можна було б забути, якби не один випадок: вони переплутали мобільні телефони. Цікавість узяла своє: кожен з них занурився у пам’ять чужого телефону, намагаючись зазирнути у життя незнайомої людини. – такі несподівані події про двох молодих людей розповідає французький письменник   Гійом Мюссо у своєму романі «Поклик янгола».

У романі ірландської письменниці  Медден  Мартіни  «Ануш. Обрученные судьбой» йдеться про заборонене  кохання турецького офіцера  до юної вірменки Ануш, яка працює у військовому шпиталі, де її переслідують солдати. Офіцер рятує красуню від переслідувань й між молодими людьми спалахує почуття.

Таня Валько – польська письменниця у своєму романі «Арабская кровь» розповідає про нелегку долю жінки, яка, залишивши маленьку донечку, змушена тікати від жорсткого чоловіка. Марися виросла без матері, але доля нарешті зглянулася, і розлучені багато років мати й донька зустрілися в Лівіі та потрапили в пекло революції. На очах Марисі гинуть  її друзі та рідні, а сама вона вдень і вночі працює в шпиталі. Хто допоможе бідолашним  жінкам?

Приваблює незвичайним сюжетом роман американської письменниці Меделін Ру «Возвращение в приют». Ден та його друзі  бачать дивні й моторошні сни про те, що сталося з ними минулого літа в коледжі Нью-Гемпшир. Щоб позбутися їх, вихід один – повернутися в те місце і поглянути жахам в обличчя.

Віола і Віктор зустрілися випадково й відразу зрозуміли: це доля. У кожного з них своє життя, родина, діти…Але почуття, що спалахнуло між ними, виявилося сильнішим за обов’язок. Вони ладні кинути все й почати з чистого аркуша. Така непроста доля спіткала героїв роману Ніки Ніколео «Одно дыхание на двоих».

Ксенія Заставська з романом російською мовою «Янтарна сага». У 2014 році твір був перекладений литовською та вийшов у литовському видавництві “Homo Liber” під назвою “Талісман кохання”. У цьому творі автор змальовує історію життя литовської  дівчини Кристини.  Зрада й розчарування, кохання й щастя у долі героїні переплетені воєдино з історією Литви, Німеччини, й Радянського Союзу. Історична правда вміло поєднується з авторським вимислом й робить роман цікавим для широкого кола читачів.

«Скрижалі» – видання в чомусь унікальне. Автор, відомий український письменник Леонід Горлач, упродовж кількох десятиліть роботи створив цілу поетичну епічну панораму вітчизняної історії: від напівлегендарної доби діянь київських князів Аскольда та Діра, великого зодчого Ярослава Мудрого, активного учасника гуситських воєн Новгород-сіверського князя Сігізмунда Корибутовича – до козацької героїки Івана Сірка. Віршований роман відзначається глибоким знанням історичних джерел, пластикою слова і вірністю класичним принципам романістики.

Серед нових надходжень цікаві  поетичні збірки сучасних авторів Анатолія Шерепицького «Среди ветров», Тетяни Шпичук «Між двох світів», Юлії Скоблікової «Серебряный звон слепого дождя», Галини Редчук «Не прогав світанковий дзвін», Олександра Кудрявцева «Избранное»; «Фронтовая поэзия» збірка автора, академіка, ветерана спецназу, очевидця жахів Майдану і подій на вулиці Грушевського в Києві. Багато його друзів, як і всі громадяни України, опинились по різні боки барикад. Автор закликає до миру, єдності, відроддження…

«Майдан: до… і після… Живе слово нового часу»  Марії Волинської – це поетичний виклад подій в Україні. Духом Майдану, в якому поєдналися високі почуття людей, їх прагнення до Правди, Свободи, а разом з цим запах вогню, диму і крові пронизана вся поезія народної поетеси.

«Мозаїка життя» – це  любовна і філософська лірика кандидата технічних наук, доцента Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Заслуженого працівника культури України Віталія Іващенка. Він пише: «Поезія, яку сприймає Ваша Душа, – це частина Вашої аури. Вона допоможе Вам відчути безцінність і неповторність життя в усіх його проявах. Даруйте поезію близьким і знайомим і Ви побачите, скільки навколо Вас однодумців.

«Кто говорит, что на войне не страшно, тот ничего не знает о войне» епіграф Юлії Друніної до історичного роману Віктора Астаф’ева «Прокляты и убиты» виданий у 2015 році «Книжковим клубом «Клуб семейного досуга» зацікавить читача правдою про війну 1941 року яка здається за межою людської свідомості, про тихий, щоденний каторжний подвиг простого солдата.

«Сорбонны военных лет» Наума Семеновича Пельца – це роман- спогад людини похилого віку про його молоді літа, про щасливі часи навчання на історичному факультеті Одеського університету перед війною, про страшні часи  війни 1941 року, коли студенти залишали навчання в університеті і йшли прямо на фронт, не знаючи, чи повернуться вони  назад.

Все це, та інші книги Ви можете роздивитись на фотовиставці і отримати в нашій бібліотеці. Ми чекаємо на Вас!

2015101913005820151019125255201510191241542015101912392320151019124652201510191302472015101913032120151019125628