Нові надходження: жовтень-листопад 2017 року

460353_f3240

За жовтень, листопад  місяці 2017 року відділом  комплектування та каталогізування документів було отримано  137 примірників нової літератури:

З Інформаційного управління Верховної Ради України  -  47    прим.  

Подарована користувачами  -  52    прим

З національної бібліотеки Укра Імені Ярослава Мудрого – 27     прим.

 

Радій Радутний – відомий український письменник, автор фантастичних творів та бойовиків. «Темна синя вода. Ручай» – це другий роман із серії подорожей в минуле України.

«Любов така» – це збірка оповідань, новел, етюдів сучасних українських письменників про людину, яка ненависно любить, шукає любов, квітне в ній і карається нею.

Повість Оксани Сайко «Волоцюги» про світ волоцюг, їхні драми, страждання й  маленькі радощі.

Дилогія Марії Кривенко «Дорога опівдні» – це переплетіння жіночих  доль, історії наших сучасниць, що балансують між прозою буденного життя та намаганнями знайти  себе, творити, кохати.»Євангеліє від ластівки» –  вибрані поезії  однієї з найкращих українських поетів ХХ століття  Ірини  Жиленко. До книги увійшли вірші з усіх її тринадцяти  збірок.

«Пошепки і вголос»  -  шоста книга української поетеси Юлії Бережко-Камінської.

 Макс Кідрук  -  український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Його роман «Не озирайся і мовчи» про те, що неначе на Землі існує місце, яке  застигло в часі і щоб потрапити  туди достатньо не озиратися і мовчати.

  Роман української письменниці Анастасії Воронової «Последний приют бунтарей» відкриває для героя роману Данила   вхід в паралельний світ та місто вчених  -  Леобург.

 Роман Юрія Сороки «Легіон Хронос»   -  це історія про звичайного українського студента Дмитра Міщенка, котрому випала можливість залишити  рамки звичайної для нас  реальності й стати  бійцем Легіону Хронос  – спеціального підрозділу, створеного для боротьби з нечистими  на руку мандрівниками у просторо-часовому континуумі.

 Збірка творів класика української прози Івана Франка та сучасних письменників Лариси Денисенко та Андрія Кокотюхи присвячена темі  людини, що перебуває у злочині і покаранні.

Художні тексти «Спрага музики», опубліковані під псевдонімом В.Домонтович, – яскраві зразки інтелектуальної  прози ХХ століття, що захоплюють  читачів і нині.

  Роман  американського письменника Стівена Кінга «Пульт Гвенді» про юну дівчину Гвенді, яка потерпає від зайвої ваги і щодня вздовж урвища видирається на гору Сходами самогубців, щоб схуднути .

  Дебютний роман афгано-американського автора Халеда Госсейні «Ловець повітряних зміїв» про афганського хлопчика Аміра,який стає свідком жахливого вчинку.

  Роман англійської письменниці Дафни Дю Мор’є «Ребекка» про молоду дівчину, яка працює компаньйонкою в заможної американки і їде з нею у Монте-Карло, де знайомиться з Макси – міліаном де Вінтером – англійським аристократом, який нещодавно став удівцем. Він закохується у дівчину і освідчується їй.

«Правда» – один із найяскравіших позациклових творів у серії «Дискосвіт» майстра гумористи чних фентезійних романів Террі Пратчетта.

 Цікавий роман англійського письменника Мішеля Френсіса «Дівчина мого сина» про любов Даніеля, хлопця із заможньої родини і дівчини-красуні.

 «ВІННЕТУ  II»  є продовженням пригодницького циклу відомого німецького письменника Карла Мая про вождя апачів Віннету.

 Ален Клод Зульцер  -  швейцарський письменник, який пише на німецькій мові, автор десяти романів, багатьох оповідань та есе. Його роман «Идеальный официант» нагороджений престижною французькою премією «Медичи» розповідає про любов довжиною в життя, яка не підвладна  рокам.

Книга про «Бланш і Марі»   шведського письменника Пера Ульфа Енквіста  – це історія складних стосунків двох непересічних жінок» : Бланш Віттман  -  «королеви істеричок, пацієнтки професора Жана Мартена Шарко та Марі Кюрі  – французької науковиці польського походження, двічі лауреатки Нобелівської премії.

  Роман іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона «Владыка тумана» містить цілий світ і може відповісти  на багато запитань.

  Дженіфер Бенкау – відома німецька письменниця, авторка фантастичних романів та психологічних трилерів. Один з таких її захоплюючих романів  -   «Да будет воля моя».

 Роман Даніели Стіл «Дарунки»  всесвітньо відомої  американської письменниці, майстра романтичних оповідей, які незмінно стають бестселерами.

Маргарет Етвуд канадська письменниця, автор роману антиутопії «Оповідь служниці», яка стала класикою сучасної літератури.

Ернест Сетон-Томпсон  -  канадський письменник шотландського походження. До його книги «Оповідання про тварин» увійшли історії з життя пса Снапа, вовка Лобо й чорно-бурого лиса Доміно.

 Джеймс Фенімор Купер відомий американський письменник, автор серії пригодницьких  рома-нів. Один з них  - «Блуждающий огонь» про шляхетного французького розбійника Рауля Івара, що

з’явився у невеликій гавані міста Порто-Феррайо. На відчайдушного любителя пригод чекають нові випробування. Також роман «Пират» американського письменника Клайва Касслера -гостросюжетна пригодницька оповідь.

 «Замок» – останній незакінчений і найбільш загадковий роман австрійського письменника Франца Кафки, в якому відобразилися всі теми і конфлікти , що непокоїли письменника протягом його життя, а в його романі «Процес» відображені події особистого життя Франца Кафки.

    З величезної художньої спадщини французького письменника Вольтера (Марі Франсуа Аруе), найбільш відомі філософські повісті «Кандід, або оптимізм» та сатирична пародійна поема «Орлеанська діва».

 Роман французького письменника Бориса Віана «Серцедер» розповідає історію психіатра Жакмора, який приїздить у глуху місцину серед фантасмагоричних пейзажів. Молодий лікар допомагає при пологах Клементині, яка народжує химерних трійнят, і залишається в її домі, плануючи здійснити небувалий психоаналітичний експеримент.

   Французький поет Шарль Бодлер належить до найоригінальніших і найтрагічніших постатей світової літератури. У виданні «Поезії» репрезентовано повний переклад Бодлерових «Квітів зла» та «Книги Уламків»  -  шедеврів французької поезії нового часу.

  «Гра в бісер» останній підсумковий роман видатного німецького прозаїка, поета, лауреата Нобелівської премії з літератури 1946 року Германа Гессе. Проблема, що хвилює автора  -  це доля культури та глибока криза духовності сучасного світу.

  Роман австрійської письменниці Кейт Форсайт «Старая сказка» про юну казкарку Шарлотту-Розу, яка вразила своїми історіями навіть уяву короля і всього його оточення.

  Роман сербського письменника Горана Петровича «Крамничка «З легкої руки»  під час читання

захоплює так, що стає вашою дійсністю.

   Повість Михайла Булгакова «Собаче серце» – це історія пса, якого завдяки експерименту перетворили  на людину.

  Всевишній посилав Пророків на землю, для того щоб вони  вчили добру і закликали до Віри в Одного Єдиного Бога. Дана книга «Навеки в сердцах» повідає про останнього Пророка та Посланця Божого, Мухаммада.

 «Путь к совершенству». Сборник статей про суфизм згідно вченню Пророка Мухаммада.

  «Процесуальні документи у кримінальному провадженні. Зразки. Роз’яснення»  – це науково-практичний посібник, в якому висвітлюються особливості написання кримінальних процесуальних документів та наводяться зразки.

IMG_3126

IMG_3128 

IMG_3130

IMG_3140

IMG_3141 

IMG_3143

IMG_3154

 IMG_3163

IMG_3164

 IMG_3165

IMG_3156