Нові надходження до бібліотеки. Травень 2015.

460353_f3240На початку травня до фонду бібліотеки надійшла нова партія літератури з інформаційного управління апарату Верховної Ради України. Ми раді представити до вашої уваги твори сучасних українських письменників, а саме: М. Горбаль «Повернення» (роман), А.Н. Хомченко «Птица» (роман російською мовою), М. Литвиненко «Рух життя» (поезії), В. Лямічев «Терени долі» (вірші і пісні), С. Жадан «Біг Мак: перезавантаження»  (вже відомі читачеві твори, і низка малознаних оповідань Сергія Жадана).

«Копилка народной мудрости. Традиции. Обряды. Приметы. Пословицы.Поговорки»: в цій книзі зібрано безліч прислів’їв і приказок, загадок, повір’їв і звичаїв, наводиться слов’янський народний календар із зазначенням свят і прикмет на кожен день. Прислів’я та приказки про природу і погоду, про пори року, здоров’я та їжу, про відносини між людьми допоможуть вам долучитися до досвіду, накопиченого за століття, і знайти влучне слово в будь-якій ситуації.

Книга Жана-Домініка Бріяра, відомого французького журналіста-музикознавця, «Эдит  Пиаф. Без любви мы ничто». Вона стала легендою ще за життя. Її доля була зіткана з магїі чудового голосу, всепоглинаючої любові, гірких розчарувань стрімких злетів і нищівних падінь. Незрівнянна Едіт Піаф, душа Франції … Та, яку обожнювали, чиї пісні облетілі весь світ і чий чарівний голос наповнював сердца любов’ю … Її обожнювали мільони чоловіків, а вона все життя шукала одного єдиного.

Сергій Саркісян  «Самая книга». Книга є збіркою статистичних даних на актуальні теми з життя людства. Вона була створена з метою систематизувати величезну кількість інформації і в стислому вигляді подати читачеві найцікавіші факти з будь-яких сфер життя, щоб читач міг легко пізнавати інформацію і користуватися нею. Також в книзі дані афоризми і прислів’я, представлені поради успіху і дані соціологічних опитувань.

До вашої уваги також документальна  повість Анатолія Єпіфанова «Свій серед своїх», видавець − Літопис-ХХ». Перед читачем відкривається історична епоха переходу України з тоталітарної системи однієї з республік СРСР до демократичного самостійного життя.

Для студентів педагогічних ВНЗ, вчителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня  адресовані методичні рекомендації Н.А. Антонюк «Уроки літературного читання», видавець «Літопис-ХХ».

201505061516092015051211221220150506151714