НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВІД ІНФОРМАЦІЙНОГО АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

460353_f3240У лютому КЗ КОР» Київська обласна бібліотека для юнацтва» отримала від  Інформаційного управління Апарату Верховної Рали України 32 примірники нової літератури. 

    Роман української письменниці  Яни Блажівської «Усі побачать» про звичайну ученицю школи кінця 90-х років. Дівчина дуже хотіла стати  крутою і популярною. Але для цього треба знайти хлопця.

 У новому романі  Алли Юрасової «Симфония, трудная к исполнению» автор проводить аналогію з музичним твором, виконує симфонію життя своїх героїв, покоління за поколінням, доля за долею . Що приготувало їм життя,, з якими випробуваннями їм прийдеться стикатися?

   Роман письменника Михайла Шторма «Потомки Магеллана» розповідає про фотографа Бикова, який із командою авантюристів-мандрівників укотре наважується на щось безумне ВОНИ ВИРУШИЛИ В НАВКОЛОСВІТНЄ ПЛАВАННЯ НА РЕСТАВРОВАНОМУ ІСПАНСЬКОМУ КОРАБЛІ, ЩОБ ПРОЙТИ ТОЙ САМ ИЙ ШЛЯХ, ЯКИЙ ПОДЛОЛАВ МОРЕППЛАВЕЦЬ Магеллан.

  У «Вибране»  Надії Панчук увійшли вірші та мала проза з попередніх збірок, а також найновіші поезії.

   Ірина Потаніна-  харківська письменниця, автор більш ніж 25 книжок різних жанрів.  «Пленники «Сабуровой дачи» –  четверта книга особливого для авторки циклу.  Харків, осінь 1943-го. Окупація позаду, попереду складний період відновлення. Спішно організовані групи фахівців  -  архітектори, просвітителі, комунальники   в добровільно-примусовому порядку направляються на допомогу Місту. Вірніше, тому, що від нього залишилося.

  Сер Артур Кларк – англійський письменник, науковець і винахідник, один    з «великої трійки найвидатніших письменників-фантастів ХХ століття. Найбільшу славу він здобув після виходу культового фільму Стенлі Кубрика «2001: Космічна Одісея» –    найкращої  науково-фантастичної стрічки за всю історію Голлівуду. «2061: Третя Одісея»  – продовження величної саги про людство і Всесвіт.

  «Орикс і Деркач» – роман англійської письменниці Маргарет Етвуд,  в якому йде мова про розділення людства на еліту і плебеїв, науковців і простаків. Через перенаселення і глобальне потепління, яке зайшло дуже далеко, Земля може стати непригодною для життя.

   Джейн    Корр   - відома британська письменниця і журналістка упродовж трьох років викладала письменницьку майстерність у чоловічій тюрмі  суворого режиму. Цей подеколи моторошний досвід надихнув її на написання психологічних трилерів, які опубліковані в більш ніж  35 країнах світу.  Один з таких трилерів «Сестри по крові».

  Джейн Гарпер – авторка міжнародних бестселерів «Посуха» і «Сила природи».  Джейн Гарпер працювала журналісткою у Великій Британії і в Австралії. Зараз живе  у Мельбурні і займається літературною творчістю. В її романі «Заблудлий» двоє братів Нейтан  і Баб Брайти зустрічаються на межі своїх землеволодінь у спекотній австралійській глушині.  Тут біля самотньої могили,  на краю пустелі, найшли тіло третього брата Кемерона.

      У романі англійського письменника Філіппа Пулмана «Магічний ніж» йде мова про відважну Ліру Белакву та її демона Пантелеймона, які із крижаного Свальбарда потрапляють у моторошний світ Чітагацце. Це дивне місто, заселене Марищами, у якому зовсім немає дорослих. Тепер Ліра та її новий друг Відді повинні разом пройти небезпечний шлях і розкрити страшну таємницю.

    У романі російської письменниці Тетяни Михась «Одна на двоих» йде мова про Настю Бєлову  –  сіру офісну мишку, ім’я якої мало хто пам’ятає.  Але на корпоративі вона потрапляє  в історію, переспавши з двома красенями шефами. Хтось із колег підставив її, домішавши в келих препарат, що викликає пристрасне бажання…

   У  романі російського письменника Сергія Бакшеєва «Казнь в прямом эфире» розповідається про ката, що ховає своє обличчя під чорним каптуром. Він провадить онлайн-трансляцію суду над злочинцем-педофілом,називаючи це «Судом народу».

    У романі  англійської письменниці  С. Дж.Тюдор «Похищение   Энни Торн» йде мова про загадкове зникнення сестри Енні. ЇЇ шукали, але дарма. За сорок вісім годин вона повернулася, але не хотіла говорити де вона була і що з нею сталося.

20210224_140552

20210224_140654

20210224_140905

20210224_141149

20210224_141250

20210224_141339