Не розстануся я з вами

SAM_8363

  Матеріал поданий без змін

До 90-річчя від дня народження Василя Шаройка, письменника, поета, гумориста, сатирика

У Ірпінській центральній міській бібліотеці 15 травня 2019 р. пройшов вечір-портрет відомого письменника, поета, гумориста, сатирика та педагога Василя Никифоровича Шаройка, який 1 травня 2019 року відсвяткував свій 90-річний ювілей. В літературних колах автор відомий як чесний письменник, адже ніколи не писав на замовлення, істини Справедливості, Гідності та Честі завжди були його життєвим кредо, які пан Василь доносить до своїх читачів у веселій та доступній формі.

Ведуча заходу Семікова Віра Миколаївна представила ювіляра, розповіла про його нелегкий життєвий та творчий шлях, продемонструвала відеопрезентацію з сімейного фотоальбому. Наголосила, що на даний час літературний доробок письменника налічує 34 книги: 17 видань для дітей та 17 – для дорослих. Напередодні ювілею вийшла нова збірка творів: «Не розстануся я з вами», яку Шаройко В.Н. запропонував увазі відвідувачів, він зачитав декілька власних поезій, пересипаних іскрометним гумором – наймогутнішою зброєю автора.

Привітання шанованому ірпінцю висловила виконуюча обов’язки міського голови Попсуй Анастасія Вікторівна. Глибоке шанування колезі-педагогу засвідчила заступник начальника управління науки і освіти Баран Вікторія Петрівна.

Почесну грамоту із щонайкращими вітаннями від імені Ірпінської ЦБС визначному гостю та відвідувачу бібліотеки вручила заступник директора Сінічук Жанна Ярославівна.

Віншували ювіляра також шанувальники творчості та колеги по перу: відповідальний секретар журналу «Перець» Кінько Тарас Андрійович, від Національної спілки письменників – Мартинюк Сергій Якович, поети-земляки Симоненко Володимир Дмитрович, Закордонець Леонід Олексійович та Пісний Валерій Іванович.

Онучка В.Шаройка, Юлія, яка допомагала у підготовці заходу, також привітала свого дідуся та побажала, щоб він у доброму здоров’ї діждався ще й правнуків.

Поезії Василя Никифоровича прозвучали у виконанні директора приватного музею українознавства Кушнір Світлани Іванівни, онучки Бедзика Юрія Дмитровича, Бедзик Марічки, та бібліотекаря-бібліографа Ірпінської центральної міської бібліотеки Липської Яніни Леонтівни.

Твори  Шаройка В. заряджають своїх читачів життєвим оптимізмом і вчать жити з усмішкою на устах. «Якби мої читачі та мої учні запитали мене про те, що я хочу всім людям сказати своїми книгами і своїм життям, то я коротко відповів би їм: «Люди, будьте людьми!» – резюмував ювіляр.

SAM_8374

SAM_8403

SAM_8407

SAM_8414

SAM_8419

SAM_8433

SAM_8438

SAM_8450

SAM_8461

SAM_8469

SAM_8534

SAM_8548