На крилах духовно-патріотичної поезії.

IMG_20170322_124952До Обласної краєзнавчої акції “Бібліотека: день за днем”

З нагоди Всесвітнього дня поезії вже вдруге завітала з творчою зустріччю  до районної бібліотеки міста Богуслава поетеса Тетяна Михайлівна Домашенко з  презентацією нової збірки «Ангели-Охоронці», яка є своєрідним продовженням попередньої збірки «Небесна Сотня воїнів Майдану» – це продовження Революції Гідності, болючі рани патріотів України, що й досі кровоточать на Сході, не дають спокою чуйному серцю поета.

               Духовно-патріотичний  настрій цієї збірки, як і попередньої супроводжується  поезіями про наше сьогодення і конкретних Героїв, що творять історію для своїх нащадків. Збірка вміщує в собі чотири розділи -  «Від цвіту до плоду», «Ангели над Україною», «День прийдешній оновиться», «Молитва України» – немов чотири стіни Фортеці Українського Духу: 

Народ єдиний! Нація свідома!

Країна гідна вільного життя.

Ми – українці, ми у себе вдома,

                                          У рабство вже не буде вороття   – стверджує поетеса.

               Авторка вірш за віршем вливала в серця присутніх біль і гордість за тих, про кого мова в книзі, про їх патріотизм, героїзм, самопожертву в ім’я України. Це саме з уст Тетяни Домашенко вперше прозвучав під час трагічних подій у Києві цей пронизаний болем поетичний образ у честь загиблих Героїв – «Небесна Сотня».               

Поезія Тетяни Домашенко – це перш за все почуття патріотки України з серцем Матері. Вони настільки відкриті та відверті, що починаєш відчувати настрій та емоції автора, як свої особисті. Таке враження, що Тетяна Михайлівна бере тебе за руку й супроводжує у свій душевний світ смутку й розчарувань, закоханості і надії.

               Її талант ще не до кінця визнаний і належно не оцінений. Але ж Муза, що посилилася в палкому серці поетеси, уже створила свою духовну ауру над вишневою Україною. 

Від цвіту до плоду

Крутими стежками

Пройди, мій народе,

І встань над віками!

               На зустріч з поетесою завітали представники районної ради О.П. Верзун, М.В. Цюрупа,  депутат обласної ради В.М. Луценко, члени літературно-поетичного клубу «Розтоки», учні 10-А класу Богуславської спеціалізованої школи №1 з бібліотекарем Н.І. Пшоно, бібліотечні працівники району, читачі та небайдужі прихильники патріотичної  поезії, які отримали неперевершену насолоду від творчої зустрічі з поетесою.

               Дякуючи фінансовій підтримці депутатів обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, які не стоять осторонь духовних надбань –  В.М. Луценку та С.В. Лисаку,  а  також голові міської організації Радикальної партії Олега Ляшка – депутату міської ради М.Л. Марушевському тепер кожна бібліотека району отримає цю збірку, а читачі бібліотек матимуть можливість познайомитись та насолодитись творчістю поетеси-патріотки України Т.М. Домашенко. 

               Хай здійсниться все, що виклала у цій збірці поетеса! Щоб зустріч з вдячними читачами у Богуславі не була останньою! А читачі завжди пам’ятатимуть про тих, хто жив, боровся і залишив свій життєвий шлях із думкою, що все буде не задарма…

IMG_20170322_120612 IMG_20170322_120853 IMG_20170322_125241    

IMG_20170322_121805