На Книжковому ярмарку у Варшаві працюватиме український стенд “Дякуємо, Польще!”

630_360_1515658728-4708На Книжковому ярмарку у Варшаві, що проходитиме з 26 по 29 травня, працюватиме український стенд зі слоганом “Дякуємо, Польще!”. Ярмарок проходитиме у Pałac Kultury i Nauki (PKiN), plac Defilad 1. Під час книжкової події, крім продажу видавничих новинок, відбуватимуться зустрічі з авторами, перекладачами та ілюстраторами, а також дискусії, майстер-класи і виставки. Вхід для всіх охочих вільний. На основній локації фестивалю працюватиме український стенд зі слоганом “Дякуємо, Польще!” / Dziękujemy, Polsko!”, яким Україна висловлює вдячність дружній Польщі за справжню допомогу і підтримку.

Під час роботи українського стенда відбуватиметься збір коштів на проєкт “Книжки без кордонів”, який Український інститут книги реалізує під патронатом першої леді Олени Зеленської, за підтримки МКІП та МЗС. У Польщі цей проєкт реалізується під патронатом першої леді Агати Корнгаузер-Дуди спільно з Польським інститутом книги та іншими партнерами. На стенді також буде здійснюватися збір коштів на підтримку України.

Повна програма Книжкового ярмарку у Варшаві за посиланням: https://targi-ksiazki22.exposupport.pl/plan-imprezy

Організаторами виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, Український інститут книги, Посольство України у Польській Республіці за участі Українського інституту, Українського ПЕН, міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” та міжнародного фестивалю BookForum.

Джерело