На Київщині стартувала весняна посівна кампанія

posivna-war-kyiv-regionВ господарствах Київщини  стартувала посівна кампанія під урожай 2022 року. Її розпочато у надскладних умовах, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію обласної військової адміністрації у Телеграм.

«Ще ніколи, за часів незалежності України, нам не доводилося сіяти хліб під вибухи та пожежі.Та аграрії розуміють важливість надійного тилу для захисників батьківщини. Тому вважають свою роботу – другим фронтом у боротьбі нашого народу за свободу. Сьогодні сам переконався у цьому. Поспілкувався з людьми. Настрій у всіх бойовий та бадьорий. Аграрії запевнили – хліб буде», – сказав Олександр Павлюк, голова Київської обласної військової адміністрації.

У господарствах Білоцерківського, Фастівського, Бориспільського, Броварського та Обухівського районів почали сіяти такі важливі для забезпечення продовольства області культури як яра пшениця, ярий ячмінь.

Є труднощі із наявністю мінеральних добрив та пального. Банки вже розпочали кредитування аграріїв, поінформували в Київській ОВА.