На Вінниччині відзначили переможців Всеукраїнської літературної премії імені Степана Руданського

630_360_1673608602-934На Вінниччині відзначили цьогорічних переможців Всеукраїнської літературної премії імені Степана Руданського, яку присуджують за кращі гумористичні та сатиричні твори. Про це повідомляє Вінницька обласна рада.

Згідно з повідомленням, лауреатами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2022 рік стали журналіст і письменник Василь Рудик (Київ) за сатиричний роман «Слуга народу», член асоціації діячів естрадного мистецтва України та Вінницького куреня гумористів Віталій Кирницький за аудіоальбом сатири та гумору «Кому чого бракує» і керівниця аматорського гумористичного дуету «Королеви гумору» філії «СБК села Гордіївка» Тростянецького ЦКД за авторські гумористичні відеосюжети.

Переможці Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2022 рік отримали дипломи лауреатів та грошові премії.

Як повідомлялося, літературна премія імені Степана Руданського заснована 1994 року, статусу всеукраїнської набула у 2006 році. Її засновували з метою продовження національних традицій сатири і гумору, заохочення літераторів до написання високохудожніх творів цих жанрів, наукових та критичних праць про життєвий і творчий шлях класика вітчизняної літератури ХІХ століття Степана Руданського. Наразі цю премію отримали вже 55 гумористів.

Фото: Вінницька обласна рада

Джерело