Молодь і книга

загруженоДо Обласної краєзнавчої акції “Бібліотека: день за днем”

Книга завжди була і залишається вірним і надійним другом людини. Навіть в наш час, коли є така чудова річ як ІНТЕРНЕТ, де можна знайти відповіді на практично будь-які запитання.  Читання улюбленої книги дозволяє прожити разом з її героями сотні життів, оцінити чужі вчинки, дізнатися про щось нове, завдяки книгам ми вчимося переживати і цінувати життя, стаємо добрішими, усвідомлюємо, аналізуємо свої вчинки і дії.

Молодь і книга – поняття нероздільні. Особливо актуальна ця тема в час розбудови нашої української держави.

Ставищенська районна бібліотека не лишається осторонь молодіжних справ. У юнацькому відділі проводяться цікаві культурно-просвітницькі заходи, які пропагують книги та читання, зокрема, флешмоби, краєзнавчі квести, різноманітні вікторини, конкурси, зустрічі з письменниками та неординарними особистостями, презентації книг, літературні прем’єри, конкурси молодіжної творчості.

Літо – чудова пора для читання. Приємно відмітити, що читачі юнацького віку Ставищенської районної бібліотеки активно читають і відвідують бібліотеку. Їх читацькі смаки різноманітні. Під час літніх канікул прочитано програмову літературу для підготовки до ЗНО, учнями опрацьовано науково-популярні підбірки книг для написання робіт МАН. Читачам в нагоді для цього стала книжкова виставка «Твоє життя в твоїх долонях» та перегляд літератури «В світі цікавого та дивовижного».

Приємно відмітити, що в дні літніх канікул частими гостями бібліотеки є студенти навчальних закладів, які спілкуючись з своїми ровесниками діляться своїми уподобаннями  та обговорюють прочитані книги, що сподобались.

Юнацтво цікавиться і любить читати класику. Читачів захоплюють твори Г.Г.Маркеса, Е.М.Ремарка, Д.Остен, а також сучасних українських авторів Л. Дошвара, І.Роздобудько, Н.Тисовської, Н.Ігнатової, Ю.Пилипенко, Марини та Сергія Дяченків, О. Забужко, Ю. Андруховича, М. Матіос. Ось і наш юнацький абонемент підготував книжкову виставку-інсталяцію нових книг, які отримала бібліотека – “Крилате слово від сучасника”. Ліричні душі молодих  ставищан зацікавлять твори представлені на виставці. 

IMG_1236

IMG_1282