Молодь і громада

молодьГромадянська освіта є одним із основних напрямків правового виховання читачів юнацького віку. З метою надання кожній особистості знань, що є необхідним для існування й ефективного функціонування у сучасному суспільстві, зокрема важливої теми сьогодення – місцевого самоврядування, у Ставищенській центральній районній бібліотеці для читачів старшокласників Ставищенських НВК № 1 та № 2 проведено правову годину-зустріч «Молодь і громада». На захід було запрошено голову селища Ставище В.Я. Кошинського та голову Ставищенської районної ради В.П. Малаша.

 Методист Ставищенського  ЦДЮТ, координатор органів учнівського самоврядування Нумерчук І. розповіла про роботу районної асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона», яка діє при Ставищенському  ЦДЮТ з 1998 року, про участь у районних, обласних, Всеукраїнських  конкурсах та акціях, про здобуті перемоги.

Медіа-презентацію активної роботи РАДОС «Крона»  представили Марія Пацеля -член обласної ради, голова районної координаційної ради органів учнівського самоврядування та заступник Катерина Рурак. Вони зауважили, що отримані знання, спілкування з ровесниками допомагають розширити світогляд, сформувати характер, визначити місце в житті, обрати професію, усвідомити  себе, як повноправного члена Ставищенської громади, громадянина України. Захід пройшов у формі активного діалогу.

Робота РАДОС «Крона» була високо оцінена представниками місцевої влади самоврядування. Було схвалено їх починання та запрошено до співпраці.

IMG_6774

IMG_6779

IMG_6792

IMG_6762

IMG_6765

IMG_6795

IMG_6802