Молодий бібліотекар року

  DSCN552025 червня 2018 року у Білоцерківській районній державній адміністрації відбулася цьогорічна церемонія нагородження кращих представників молодої еліти Білоцерківського району «Молода людина року». Серед відзначених –  завідувачка Шкарівської сільської бібліотеки Катерина Степанова.

    Катерина Вікторівна очолює бібліотеку з 2010 року.

    Молода, старанна, небайдужа господиня бібліотечного закладу згуртувала навколо бібліотеки дітей, молодь, доросле покоління користувачів.

   Читачів приваблює сучасна комп’ютеризована установа із зоною релаксу, де можна попрацювати в Інтернеті, заглибитись в цікаву книгу, створити у творчій майстерні власними руками поробку  чи просто поспілкуватись із друзями.

   У співпраці із школою, Будинком культури, за сприяння сільської ради, проводяться цікаві заходи, юні користувачі бібліотеки стають переможцями різноманітних конкурсів, в тому числі  районних та міськрайонних конкурсів читців-декламаторів. Багато іменитих гостей після відвідання  бібліотеки, залишають теплі відгуки про спілкування із неординарним культпрацівником. Катерина Вікторівна також долучається до підготовки районних заходів, які проводяться в селі.

   Завідуюча бібліотекою активно представляє свою бібліотеку  в соціальних мережах, запроваджує інноваційні форми роботи. Не зважаючи на молодий вік, Катерина Вікторівна користується авторитетом  колег та жителів села.

   За творчий підхід, креативність в роботі, за підсумками роботи  2017 року, бібліотека отримала районну бібліотечну   відзнаку «Бібліоуспіх – 2017».

   Творче кредо Катерини Вікторівни Степанової  – сучасній громаді – сучасна бібліотека.

Колектив КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” приєднується до привітань та бажає Катерині Вікторівні  нових творчих звершень,успіхів у роботі, добра та достатку.

DSCN5540

DSCN5533

DSCN5537