Ми чуємо тебе,Тарасе, крізь століття

DSCN7840КОБЮ – 40. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

Щорічний Білоцерківський районний конкурс читців та виконавців творів

   Кожного року, у березні українці відзначають Шевченківські дні. Линуть над світом вірші та пісні. Величний образ Кобзаря  постає у  його творах.  Білоцерківською центральною районною бібліотекою проводиться  конкурс читців-декламаторів та виконавців.  Ми вшановуємо  пам`ять геніального поета,  серцем  відчуваємо  його невмируще слово, яке є гордістю української нації.

   Цьогорічний конкурс присвячений 206 – річниці народження Тараса Григоровича Шевченка.

 Учасники представляли   за вибором: твори Шевченка, твори українських письменників про Шевченка, літературно-музичні композиції.  Оцінювали  та визначали переможців члени журі на чолі  з Анатолієм Івановичем Кульчицьким. Конкурс 2020 вийшов за межі районної бібліотеки  і проводився у великому залі Білоцерківської районної державної адміністрації. Це додало урочистості, піднесеного настрою та приємної схвильованості його учасникам, а їх було аж 47. Запам`яталися  присутнім колективні виступи: ансамблю сопілкарів «Калинонька» (с. Острійки),  гурту «Чудеса в решеті» (с. Черкас) та членів клубу «Патріот» (с. Яблунівка) з композицією «Шевченкова Україна» та сольні виступи учасників. Всі конкурсанти були гарно підготовлені, відповідальні. Призові місця розподілились наступним чином: у молодшій групі – І – місце – Пістоляк Маргарита (с. Шкарівка), ІІ- місце – Усенко Поліна (с. Сорокотяги), ІІІ- місце Блищик Віталіна (с. Пилипча),  У старшій групі І місце – Цуркан Марина (с.Яблунівка), ІІ місце- Гаркава Валерія (с. Озерна), ІІІ місце – Мельник Марія (смт. Терезине).

   Переможцями у номінаціях стали: за оригінальне виконання – Барсук Яна (с. Глушки), за виразне читання – Смірнов Ілля (с.Озерна),  за  своєрідний підхід – Пруська Наталія (с. Городище), за артистизм – Тупчій Анастасія (с. Шкарівка). Відзнаки у номінаціях отримали: Черненко Вікторія (с. Черкас), Сирота Анастасія (с. Черкас),  Миколенко Софія ( с. Озерна),  Шатнюк Анна (с. Шкарівка).

 Головний приз отримав Гаврилюк Олександр (с. Шкарівка). Всім учасникам вручили подарунки від сектору культури, молоді  та спорту  Білоцерківської районної державної адміністрації (зав. сектором Р.В. Бичек).

  Володар Гран-Прі візьме участь у XXX обласному огляді-конкурсі читців ім. Т.Г. Шевченка.

IMG_7866